Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Trilogy Epic Games Store’a Yüzde 50 İndirimle Geliyor!

Grand Theft Auto III, Vice City ve San Andreas oyunlarının yeniden düzenlenmiş sürümlerini içeren GTA Trilogy Definitive Edition, önümüzdeki günlerde Epic Games Store ve Steam mağazalarındaki yerini alacak.

İlk olarak Kasım 2021’de piyasaya sürülen GTA Trilogy, görsel ve performans sorunları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulmuştu. GTA III, Vice City ve San Andreas’ın yenilenmiş sürümlerini içeren özel koleksiyon, Rockstar’ın yayınladığı yamalar sayesinde hatalarından arınmış olsa da, parasını hak edip etmediği büyük bir tartışma konusu oldu. Şimdiye kadar yalnızca firmanın kendi mağazasında satılan GTA Trilogy Definitive Edition, nihayet diğer PC oyun mağazalarına da geliyor.

Aylık PlayStation Plus ve Xbox Game Pass oyunlarına dair yaptığı isabetli sızıntılarla bilinen Dealabs kullanıcısı BillbilKun, üçlemenin 19 Ocak 2023’ten itibaren Epic Games Store‘da satışa sunulacağını söyledi. Ayrıca koleksiyonun ilk hafta yüzde 50 indirimle satılacağı da verilen bilgiler arasında. Rockstar Games Store’da 529 liradan alıcı bulan GTA Trilogy, eğer iddialar doğru çıkarsa Epic’e 264,5 TL fiyat etiketiyle gelecek.

GTA Trilogy Epic Games Store’da Satışa Çıkıyor

GTA Trilogy Epic Games

BillbilKun, bir yıldan fazladır PS Plus ücretsiz oyunlarını yüzde 100 doğrulukla sızdırıyor. Bu da, GTA üçlemesiyle ilgili bilgilerin de büyük olasılıkla doğru olabileceği anlamını taşıyor. Yine de Rockstar cephesinden gelecek resmi açıklamayı beklemekte fayda var. Öte yandan Remaster sürümlerin aynı tarihte Steam‘e de eklenmesi bekleniyor. Nitekim geçtiğimiz hafta, Definitive Edition’daki oyunların Steam’in arka uç sunucuna eklendiği tespit edilmişti.

Üçlemenin Rockstar Games Launcher dışındaki platformlarda kullanıma sunulmasıyla birlikte yeni bir yamanın da gelmesi söz konusu. Yukarıda da belirttiğim gibi koleksiyon, fiyasko sayılabilecek bir lansman dönemi geçirmişti. Oyunlardaki çoğu hata giderilmiş olsa da, halen düzeltilmesi gereken sorunların olduğu aşikar. GTA Trilogy Epic Games Store veya Steam’e geldiğinde satın alır mısınız? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazılar

GTA Trilogy Hileleri: En İyi GTA Definitive Edition Şifreleri

GTA Trilogy’deki Yağmur Sorununa Modculardan Çözüm

GTA 5, Epic Games’te Tekrardan Ücretsiz Olur Mu?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.