Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Online’ın Üç Haftalık Heist Etkinliği Başladı

GTA Online en son haftalık güncellemesi ile büyük bir Heist Etkinliği başlatıldı.

Perşembe geleneği olduğu gibi, 3-9 Kasım için GTA Online haftalık güncellemesi yayınlandı ve Rockstar’ın çevrimiçi çok oyunculu oyununun oyuncuları için bir dizi bonus, indirim ve ücretsiz araba getirdi.

Resmi yama notlarını paylaşacağız ancak özet şekilde tüm önemli ayrıntıları sizin için önden derledik. Üç hafta sürecek olan büyük bir Heist Etkinliği başladı ve hayranlar, bunun GTA 5 Criminal Enterprises‘tan gelecek bir sonraki güncelleme için ön hazırlık süreci olduğuna dair spekülasyonlar yapmaya başladı ve büyük bir beklenti oluştu.

GTA Online’da Heist Çılgınlığı Başladı

GTA Online

Yeni etkinliklerden bağımsız olarak 3-9 Kasım haftası, soygun ekibinizi tekrar bir araya getirmek için harika bir zaman olacak çünkü Heist ücretleri önemli ölçüde düşürüldü. Doomsday Heist, giriş maliyetlerinin yüzde 50 oranında düşürülmesi ve oyun içi nakit ve kazanılan itibar puanlarına uygulanan 1,5 kat bonus çarpanıyla odak noktası haline gelecek.

Önümüzdeki 3 hafta içinde tüm Heist Finales‘ı tamamlarsanız, kazancınıza ek olarak 2.000.000 GTA doları değerinde toplu ödeme de alacaksınız. Bu arada, Fleeca Job Heist size hem nakit hem de itibar için iki kat kazanç sağlayacak. Tüm orijinal soygunlar, kurulumlar için sunulan iki katına çıkan GTA doları ve RP ödülleriyle de oyuncuları soyguna teşvik edecek.

Buna ek olarak, Street Races ve Hunting Pack oynatma listelerine katılarak kendinize iki kat nakit ve itibar kazandırabilir ve Humane Labs Last Team Standing modundan itibarınızı ikiye katlayabilirsiniz. Bu haftanın GTA Online indirimlerine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.