GTA Online’ın Haftalık İndirimleri Ve Fırsatları Açıklandı

GTA Online'ın haftalık indirimleri açıklandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

GTA Online‘ın oyuncuları için yeni bir toplu araç, ödül ve indirimleri var. Warstock Cache & Carry‘deki Mammoth Avenger’da yüzde 60 indirim var ve yeni podyum otomobil Übermacht Zion Classic. Teklifler 1 Nisan’a kadar sürecek.

blank

GTA Online’ın Warstock Cache & Carry’deki Mamut Avenger’da yüzde 60 indirim var. Teklif 1 Nisan’a kadar devam edecek. Şaka değil. Mamut Avenger, gökyüzünde dikey bir kalkış, taretli, uçan kale / deneysel silah laboratuvarı adıyla yaşıyor. Artık Motor Savaşları’nda üçlü ödüller kazanabilirsiniz ve tesisler, araçlar ve daha fazlası için bir sürü indirim var.

Motor Savaşları, isminize bir tabancadan başka bir şeyle oynamak istemiyorsanız gidilecek yerdir. Ayakta kalan son kişi, bazı övünme hakları ve üç kat soğuk, sert nakit ödülü ile ödüllendirilecek.

Diamond Casino & Resort‘taki podyum şimdi Übermacht Zion Classic’e ev sahipliği yapıyor. Araç bir Übermacht üniforma giyiyor ve 26 Mart’tan 1 Nisan’a kadar podyumda asılı kalacak. Übermacht Zion Classic, Southern San Andreas Super Autos‘da mevcuttur.

  • Tesis Modifikasyonlarında yüzde 60 indirim
  • Avenger Silahlı Araç Atölyesi’nden yüzde 60 indirim
  • Yüzde 50 indirim TM-02 Khanjali
  • Mamut İtici yüzde 50 indirim
  • Dewbauchee Vagner’da yüzde 50 indirim
  • Son yıllarda, yüzde 60 Elegy Özel Eylem kapalı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol