Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Online’a Tonlarca Yeni İçerik Geliyor!

Rockstar Games, GTA Online'a yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve yepyeni içerikler getiren önemli güncellemeleri duyurdu.

Rockstar Games, GTA Online‘ın yaşam kalitesi iyileştirmelerinden tamamen yeni içeriğe kadar önemli yeni güncellemeler almaya hazır olduğunu açıkladı. Neredeyse on yıllık oyun tüm dünyada oynanmaya devam ettiğinden, çoğu kişi muhtemelen haberlere heyecanlanacak.

GTA Online, oldukça yakın bir zamanda Dr. Dre işbirliğine dayanan The Contract DLC‘nin piyasaya sürülmesiyle büyük bir içerik ilavesi gördü. İlgili güncelleme, oyunculara yeni Dr. Dre müziklerini tanıtmanın yanı sıra, GTA 5 kahramanı Franklin’i online sürüme getirdi ve GTA 5’in sonu ile online sürümünün günümüz arasında yaşananlardan bazılarını detaylandırdı.

GTA Online’a Dev Güncelleme

GTA Online

GTA Online Heists Challenge’ın ardından Rockstar Games, çok yakın gelecek için planlarından bazılarını detaylandıran resmi bir haber bülteni yayınladı. Gönderiye göre, Rockstar’a göre hayranlar tarafından talep edilen çeşitli değişiklikleri içeren oyuna birçok yaşam kalitesi iyileştirmesi eklenecek.

Buna, kişinin telefonunda yalnızca belirli kişileri gösterme yeteneği, bir Terrorbyte aracılığıyla tüm oturum türlerinde her türlü ticari satış görevini başlatabilme yeteneği dahil ve birkaç satış görevinin ödemeleri artırılacak ve Shark Cards ise daha fazla GTA doları verecek.

Bunun yanı sıra, PS5 ve Xbox Series X için ışın izlemeli yansımalar oyuna dahil edilecek. Son olarak Rockstar Games, bir sonraki GTA Online güncellemesinin Aralık ayının sonlarında tüm sistemlere geleceğini belirtti.

Şirket tam olarak neleri içereceği konusunda ağzı sıkı olsa da gönderi, bunun Blaine County ve Güney San Andreas’ı kapsayacak, bazı “tanıdık yüzler” içeren “çok parçalı devasa bir güncellemenin ilk bölümü” olduğunu açıkladı. Ek olarak, oyun yeni araçlar, etkinlikler ve görevler de alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.