Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Online’a Sınırlı Süreli ‘Weeny Issi Rally’ Aracı Eklendi

Grand Theft Auto Online, hayranların yalnızca birkaç gün daha satın alabileceği yüksek performanslı bir SUV olan Weeny Issi Rally'yi tanıttı.

GTA Online, hayranların yalnızca birkaç gün daha satın alabileceği yüksek performanslı bir SUV olan Weeny Issi Rally ile sürekli büyüyen araç filosuna bir yenisini daha ekledi. Bu son içerik, Rockstar’ın Aralık ortasında piyasaya sürdüğü Los Santos Drug Wars güncellemesinin devamı niteliğinde geldi.

GTA Online bu yıl neredeyse 10 yaşına basan bir oyun ancak Rockstar hala popüler çok oyunculu deneyimine düzenli içerik güncellemeleri sunmaya devam ediyor. Oyunun online olan kısmının, GTA 5‘in şimdiye kadar yapılmış en başarılı eğlence ürünü olmasından büyük ölçüde oyun sorumlu olduğu olması şaşırtıcı değil.

GTA Online: Weeny Issi Rally Week Başladı

GTA Online'a Sınırlı Süreli 'Weeny Issi Rally' Aracı Eklendi

GTA Online’a en son eklenen araç, Mini John Cooper Works WRC’den sonra modellenen kompakt bir SUV olan Weeny Issi Rally oldu. Hayranlar, yeni aracı West Los Santos’taki Luxury Autos’tan alabilecek veya oyun içi iFruit telefonlarından Southern San Andreas Super Autos web sitesini ziyaret ederek sipariş verebilecek.

Weeny Issi Rally’nin fiyatı 1.835.000 GTA doları ve ayrıca PS5 ve Xbox Series X/S oyuncularına sunulan bir LS Car Meet otomobil mağazası olan Hao’s Special Works’te yükseltilebilecek. Hem araç hem de 650.000 dolar fiyatlı HSW yükseltmesi, yalnızca yeni başlayan ve 1 Şubat 2023’e kadar sürecek olan Issi Rally Week etkinliği süresince satın alınabilecek.

Weeny Issi Rally, GTA Online’a eklenen 11. Los Santos Drug Wars arabası oldu. Güncellemenin yol haritası, önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülmesi planlanan beş araç daha olacağını duyurdu. Devam eden Weeny Issi Rally etkinliğine gelirsek, yeni eklenen dört yarışta ve zamana karşı bir yarışta yarışabileceksiniz. Bu zorluklardan biri olan Textile City zaman denemesi, girmek için HSW yükseltilmiş bir araba gerektirecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.