GTA Online’a Çok Eğlenceli Bir Yarış Modu Ekleniyor

GTA tarihindeki en sevimli yarışa hazır olun.

Grand Theft Auto Online, izometrik kamera açısına sahip çok eğlenceli bir yarış moduna kavuşuyor. Hızlı ve seri oynanış özelliklerine sahip, rengarenk küçük arabaların zorlu parkurlarda yarışacağı mod her şeyin bir anda dağılabildiği eğlenceli oynanış özellikleri ile ön plana çıkıyor. Playstation‘ın resmi Youtube hesabında yayınlanan video ile duyurulan Tiny Racers modu, paraşütlü arabalar, çok tehlikeli parkurlar ve defalarca paramparça olmanın tehlikesi ile oyun severleri bekliyor. Playstation’a çıkan ilk iki GTA oyunundaki yarışları hatırlatan Tiny Racers, uzun zamandır GTA oynayanlara nostalji yaşatacağa benziyor.

Yeni yarış modu 25 nisan’da GTA Online’a eklenecek. Tiny Racers, aynı ilk iki GTA oyununda olduğu gibi tepeden bakan izometrik bir kamera açısına sahip olacak. Paraşüt, makineli tüfekler ve roketatarlarla donanmış yarış arabalarıyla, rakiplerinizi yarış dışı bırakarak ya da onlara hasar vererek birinci gelmeye çalışacaksınız.

Biraz Hot Wheels havası yakalandığını söyleyebiliriz. Oyuncuların yeni favori yarışı olabilecek kadar hızlı ve eğlenceli duran Tiny Racers modu için bir de tanıtım fragmanı yayınlandı. Playstation tarafından yayınlanan fragmanı aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>