GTA Online Yeni Güncellemesi İle Hilecilerin Gözünün Yaşına Bakmıyor

Rockstar Games, GTA Online'a getirmiş olduğu güncelleme ile birlikte hile yapanların gözünün yaşına bakmıyor. Online'da hile yapan kim varsa oyundan banlanıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dünya’da milyonlarca oyuncusu olan ve satış rekorları kıran GTA 5’in Online bölümü için yeni bir güncelleme yayınlandı. Arka plan güncellemesi olarak gelen bu yama’da hileciler cezalandırıldı. Aktif oyuncu kitlesinin şikayetçi olduğu hilelere çözüm getirmekte gecikmeyen Rockstar, hilesiz ve adil bir ortam için elinden geleni yapıyor.

2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5’in online bölümü olması nedeniyle ve düzenli olarak yeni içerikler almasından dolayı aktif bir oyuncu kitlesi var. Ancak her online oyunda olduğu gibi bu oyunda da hileciler rahat durmak bilmiyorlar. Hile kullanmadan oynayan oyuncuların oldukça şikayetçi olduğu bu duruma Rockstar bir kez daha el attı. Yayınlamış oldukları son arka plan güncellemesinde öncelikli olarak ölümsüzlük ve silah hilelerini kullanan hileciler ceza aldı.

Bazı oyuncular sadece uyarı alırken bazı oyuncular ise oyun içi cezalarla karşılaştılar. Henüz yeni bir güncelleme olduğundan dolayı ceza kapsamının nasıl olduğunu tam olarak bilmiyoruz. Kaç kişinin banlandığı sorusunun yanıtını ise maalesef bilmiyoruz çünkü Rockstar Games bununla ilgili herhangi resmi bir açıklama yapmadı.

Ancak ileri ki dönemlerde oyundan ne kadar hilecinin uzaklaştırıldığını resmi olarak açıklayacaklardır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol