Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Online UFO Etkinliği Geri Döndü – UFO Nasıl Bulunur?

GTA Online'da bulmanız gereken 25 UFO mevcut, hepsini nerelerde bulabileceğinizi açıkladık.

GTA Online UFO etkinliği, gökyüzünde tanımlanamayan nesneler için arama yapmanızı ve ödül kazanmak için fotoğraflarını çekmenizi sağlayacak. GTA’nın Cadılar Bayramı etkinliği bir haftadan uzun bir süre önce başlamış olsa da, uzaylı görüntüleri ilk olarak 13 Ekim’de görüldü. UFO’lar 29 Ekim’e kadar oyunda olacak, bu yüzden hepsini bulmak için 1 haftanız olacak.

Yeni Adversary modundan ürkütücü bir maske talep etmek için Short Trip yan görevlerinde çalışmaya kadar, Cadılar Bayramı sezonunda GTA 5’te sizi meşgul edecek birçok yeni etkinlik mevcut ve gözlerinizi gökyüzüne çevirmeye hazırsanız, GTA Online UFO etkinliği hakkında bilmeniz gereken her şeyi bir araya topladık. Tüm haritayı gezmek istemeyenler için kısa bir özet hazırladık.

GTA Online UFO’ları Nerede Bulunur?

GTA Online UFO

Bu tanımlanamayan uçaklar, yere doğru düşen bir ışık huzmesine sahip oldukları için nispeten kolay tespit edilebilirler. Fotoğraf çekme fırsatı bulamadan kaybolma riskiyle karşı karşıya kalsanız da çok yakına girmemeye dikkat edin.

GTA Online UFO‘ları sadece günün belirli saatlerinde de bulabilirsiniz, bu yüzden oyun içi saat 22.00 ile 04:00 arasında giriş yapabildiğinizden emin olmalısınız. Bu etkinlik sırasında bulunacak yalnızca 25 UFO mevcut ve ilk sekiz gün boyunca her gün yalnızca bir tanesi belirecek ve ardından birden fazla UFO ortaya çıkmaya başlayacak. Yani hepsini bir oturuşta bulmayı umuyorsanız, öyle bir şansınız yok.

UFO’lardan birinin fotoğrafını çekmeyi başardığınızda, onu Omega’ya gönderebilirsiniz, bu da sizi 15.000 GTA doları ve 1000 RP ile ödüllendirecek. Gönderdiğiniz her fotoğraf için bu ödülü alacaksınız, bu yüzden GTA Online UFO’larını mutlaka bulmanızı tavsiye ediyoruz. Ayrıca, 25 UFO’nun tümünü ve ayrıca Believe Cap’i kameraya çekerseniz 50.000 GTA doları bonus alacaksınız.

Ek olarak, etkinliğin dokuzuncu gününde (21 Ekim 2022) Zancudo River’ın üzerinde başka bir UFO türü ortaya çıkacak, eğer bunun fotoğrafını çekmeyi başarırsanız, direkt olarak 50.000 GTA doları ve 1000 RP ödül kazanacaksınız. Etkinliğin son gününde bir UFO’nun ışık huzmesinin içinde durursanız, yepyeni bir UFO Boxer Şortu ile uzaylılar tarafından geçici olarak kaçırılacaksınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.