GTA Online Cayo Perico Heist En Büyük Soygun Görevi Olacak

Bu kez Gta Online'da yine bir ilk gerçekleşiyor. Bu soygunu ilk kez tek başına oynayabileceksiniz.

Önümüzdeki ay, GTA Online dördüncü büyük soygunu gerçekleştirecek: Cayo Perico Soygunu.

GTA Online’ın “şimdiye kadarki en büyük, en cüretkar ve aksiyon dolu eklentisi” olarak tanımlanan Cayo Perico Heist. Önümüzdeki ay 15 Aralık’ta başlıyor. Milyonlarca uyuşturucu parası, sanat ve daha fazlasını çalma umuduyla son derece güvenli özel bir adaya sızmamız gerekiyor.

Rockstar’ın resmi haberine göre Cayo Perico Heist, “şimdiye kadarki en büyük GTA Online macerası” olarak tanımlanıyor. Bu, GTA Online’da tüm görevi tek başınıza veya her zamanki üç oyunculu takımla oynamanıza izin verecek ilk Heist.

Ek olarak, Cayo Perico Heist‘i tanıtan güncelleme ile yeni sosyal alanların, yeni silahların ve araçların ve 100’den fazla parçaya sahip yepyeni bir radyo istasyonunun kilidini açabileceksiniz.

Oyuncuların ele geçirebileceği devasa bir zırhlı denizaltı da var. Rockstar, Heist 15 Aralık’ta yayınlanmadan önce daha fazla güncelleme sözü veriyor.

Rockstar, daha geçen hafta, dünyanın dört bir yanındaki GTA Online oyuncularına, sadece yedi günde Heists üzerinden 100 milyar dolar kazanmaları için meydan okudu. Sonuçlar şimdi geldi ve GTA Online oyuncularının Aralık ayındaki “bir sonraki büyük GTA Online güncellemesi” ile birlikte herkese ödüllendirilen özel bir araçla muazzam görevi başarıyla tamamladıkları ortaya çıktı. Bu nedenle, yeni Cayo Perico Heist’in yanı sıra, 15 Aralık’ta herkes özel bir araca sahip olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol