Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA Benzeri The Precinct’ten Yepyeni Oynanış Fragmanı

The Precinct fragmanında akademiden yeni mezun olmuş bir polis olarak oynayabildiğimizi görüyor ve oyunun günümüzde geçtiğini söyleyebiliyoruz.

Kwalee stüdyosu tarafından şu anda geliştirme aşamasında bulunan açık dünya aksiyon macera oyunu The Precinct için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. GTA serisine benzerliği ile dikkat çeken bu yapımda daha çok polisiye bir tarz benimsenmiş durumda. Fragmanda akademiden yeni mezun olmuş bir polis olarak oynayabildiğimizi görüyor ve oyunun günümüzde geçtiğini söyleyebiliyoruz.

The Precinct oyununda oyuncular, neon-noir aksiyon tarzı polis temalı bir yapım içerisinde bulunuyor ve şehri kötülerden temizlemek durumunda kalıyor. Gerçekleri ortaya çıkarabileceğiniz ve yıkılabilir ortamlarda heyecan verici kovalamacılar yaşayabileceğiniz yapımda polis simülasyonu tarzı bir deneyimle karşı karşıya kalabiliyoruz. Oyuncular burada sokaklarda devriye atabiliyor, hırsızları kovalayabiliyor ve çatışmal sırasında kendi taktiklerini öne çıkarabiliyorlar.

The Precinct Polisiye Tarzıyla Geliyor

Geliştirici ekip tarafından belirtilene göre oyunda park ihlallerinden çete çatışmalarına kadar oldukça farklı prosedürel suçlar ortaya çıkabiliyor. Yani oyun içerisinde çevrede dolanırken rastgele suç unsurlarıyla karşılaşacağımızı söyleyebiliyoruz. Ancak bu durum sürekli olarak tekrarlanan içerikleri beraberinde getirebilir. Bunun durum da bir süre sonra oyuncuları sıkabilir.

Söylenildiği üzere The Precinct’te yıkılabilir ortamların olacağından bahsediliyor. Üstelik dinamik hava koşulları ile beraber gece ve gündüz döngüsünün de burada yer alacağını aktarabiliyoruz. Kwalee tarafından belirtilenlere göre oyun, bu yılın sonlarında piyasaya sürülmeyi bekleniyor. Steam platformu üzerinden PC için çıkış yapacak olan proje için net bir tarih şu anda bulunmuyor.

Oyunun yayınlanan oynanış fragmanına aşağıdan bir göz atabilirsiniz. Ayrıca oyunun Steam sayfası açık durumda. Dilerseniz istek listenize ekleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.