Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6 Sayfası Resmen Açıldı: Geliyor Gelmekte Olan!

Oyun dünyası, Rockstar Games'in yapacağı GTA 6 duyurusu için nefeslerini tutmuş durumda. Tarih henüz belli olmasa da, adım adım yaklaştığımız bir gerçek. Bugün ise heyecanla beklenen oyunun Metacritic sayfası açıldı.

GTA 6 hakkındaki iddia ve sızıntılardan bir yol yapsak, sanıyorum dünyanın çevresini birkaç kere dolaşır. Elbette bunların hiçbiri ne Rockstar Games ne de Take-Two tarafından doğrulanmadı, ancak bu durum en azından bazılarının doğru olabileceği gerçeğini değiştirmiyor. Oyun, film ve dizilerin değerlendirmesini yapan Metacritic, yeni GTA oyununun inceleme sayfasını resmen açtı.

Buradan ulaşabileceğiniz sayfada Grand Theft Auto logosunun yer aldığı bir arka plan resmi dışında hemen hemen hiçbir şey yok. Platformlar kısmında PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsolları listelense de, yanlarında ‘Duyurulacak’ ibaresi bulunuyor.

GTA 6 Metacritic’teki Yerini Aldı

GTA 6 için yazılan özette ise şu ifadeler yer alıyor: “Grand Theft Auto serisinin bir sonraki oyununun geliştirme çalışmaları devam ederken, Rockstar Games ekibi, tıpkı her bir öncü oyununda yaptığı gibi, bir kez daha serinin, sektörün ve tüm eğlence dünyasının yaratıcı ölçütlerini belirlemeye kararlı”

GTA 6 sayfası metacritic

İddialara göre Grand Theft Auto 6, tüm zamanların en pahalı eğlence ürünü olacak ve daha önce çıkan hiçbir oyuna benzemeyecek. GTA 6 ile RDR 2 arasındaki görsel farkın GTA 5 ile RDR 2 arasındaki görsel sıçramadan daha büyük olacağı söyleniyor.

İkonik serinin yeni halkasına güç verecek olan RAGE motorunun yeni versiyonu; fizik, zaman geçişi, görüntü oluşturma kalitesi ve yapay zeka konularında bazı önemli iyileştirmeler getirecek. GTA 6 çıkış tarihi henüz açıklanmasa da, tahminler oyunun 2024 yılının sonlarında piyasaya sürülebileceği yönünde.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.