Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6 İkinci Fragman Tarihi, Kurşun Deliklerinde Olabilir!

GTA 6 için yeni teoriler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdiki teori ise kapak görselinde yer alan kurşun delikleri ile alakalı olarak karşımıza çıkıyor.

Rockstar Games tarafından şu anda geliştirilme aşamasında olan Grand Theft Auto 6 için yeni teoriler ortaya çıkmaya ve incelenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz süreçte yayımlanan fragmanla beraber birçok detayın ortaya çıktığı oyun hakkında şu an için yeni teoriler bulunuyor. Bu teoriler arasında bu sefer fragmandan değil de çizimden yeni fikirler türetiliyor.

Geldiğimiz noktada oyunun kapak fotoğrafı içerisinde iki farklı karakter bulunuyor. İki farklı karakter bir arabanın önünde poz veriyor ve arabanın sağ kapısının kurşunlandığını görebiliyoruz. Bu kurşunlardan yola çıkarak teori severler ortaya çeşitli fikirler atmaya başlıyor ve bu deliklerin aslında bir desen olduğu iddia ediliyor. İddia edilen bu desenin braille alfabesinden geldiği aktarılıyor.

GTA 6 Teorilerinin Sonu Gelmiyor

İlk fragmanla beraber büyük bir beklenti içerisine girdiğimiz GTA 6 için ikinci fragman elbette ilerleyen süreçte bekleniyor. Ancak bu sürecin ne zaman sona ereceği ve ikinci tanıtımın ne zaman geleceği konusunda birçok fikir ortaya atılıyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi kurşun delikleriyle ortaya çıkan desenin braille alfabesinden olduğu ve bu desenin anlamının da “1, 9 ve bir daha fazla” anlamına geldiği belirtiliyor.

gta mad 1703071439503

Bazıları bu bilgilerden yola çıkarak ikinci fragmanın eylül ayında geleceğini öne sürüyor. Yani yeni fragmanın yeni yılın dokuzuncu ayı içerisinde geleceği aktarılıyor. Ortaya çıkan bu detaylar elbette tamamen teoriden ibaret. Bu teoriler oyuncu toplulukları tarafından değerlendiriliyor, aralarında bir tartışma konusu olarak ortaya çıkıyor ve daha sonrasında ise bir mantık çerçevesine oturtturulmak isteniyor. Dolayısıyla bu görseldeki teoriyi tamamen bundan ibaret diyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.