Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6 Hikayesi Hakkında Yeni İddialar

Yeni bir sızıntı, GTA 6 hikayesinin detaylarını açıkladı. İkiz kardeşler arasında yaşananları ele alacak olan oyun, 2024'te çıkış yapabilir.

GTA 6 ile ilgili uzun süredir birçok söylenti ortaya çıktı. Ancak güvenilir yeni bir sızıntı, önceki iddiaların bazılarını reddederken, oyunun hikayesi ile ilgili birçok ayrıntıyı da hayranlara duyurdu. Sızıntı kaynağı Matheus, oyunun hikayesinin temelinde ikiz kardeşin hikayesinin yer alacağını açıkladı. Erkek kardeşin, kız kardeşinin karteline karşı çıkacağı ve ikili arasında büyük çatışmaların olacağı söyleniyor.

Ayrıca Matheus, Project Americas sızıntısında yer alan oyunun 70’ler, 80’ler ve 90’larda geçeceği iddiasını da tamamen reddetti. Ardından oyunun geçeceği mekanların Carcer City’nin yanı sıra Küba, Columbia ve Vice City olacağını söyledi. Ayrıca oyunun içerisinde yer alan binaların, yıkılabilme mekaniğine de sahip olacağı belirtildi. Oyunda yer alacak ordunun da gelişmiş teknolojili silahlar kullanacağı bildirildi.

GTA 6, 2024 Yılında Çıkış Yapabilir

GTA 6

Son olarak, GTA 6‘nın geliştirme süreci veya çıkış tarihi konusunda Matheus, 2024 çıkışının planlandığını belirtti. Grand Theft Auto Online‘a gelince Matheus, Rockstar’ın haritayı genişleteceğini ve Liberty City’nin yanı sıra Cops ‘n Crooks modu gibi daha fazla aktivite ekleyeceğini açıkladı. Ayrıca online içeriğinde, GTA antagonisti Don Percival ile yaşayacağımız büyük bir kavga olduğunu da ekledi. Sızıntı yapan kişi ayrıca, Carcer Soul FM adlı istasyon dahil olmak üzere oyuna 20 tane yeni radyo istasyonunun gelebileceğini söyledi.

Tüm bu sızıntılar doğru çıksa bile GTA 6’nın hala aktif olarak geliştirilme aşamasında olduğunu unutmamalıyız. GTA 6, diğer sızıntılara göre 2026’ya kadar çıkmayabilir. Ancak emin olduğumuz tek bir şey var: görünüşe göre erkek kardeş, gerçek dünyada hükümet kuruluşu olan Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi’nin bir parodisi olan DOA için bir ajan olacak. Ancak kız kardeşi, kartelden kendi yöntemiyle intikam almaya çalışacak ve onların tetikçilerinden biri olmak için kartelde çalışacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.