Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Hayranlarından Dikkat Çekici Harita Talebi

GTA serisinin yeni oyunu GTA 6 için beklentiler bir hayli yüksek. Oyuncular Reddit platformunda oyundan beklentilerini dile getiriyor.

Rockstar Games tarafından yakın zamanda resmi olarak duyurulan ve Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan GTA 6 için hayranlar birtakım taleplerde bulunuyor. 2025 yılında çıkış yapacağı planlanan oyunun geliştirilmesi şu anda devam ediyor ve bu kapsamda oyuncuların beklentileri bir hayli yüksek.

Geldiğimiz noktada hayranlar serinin yeni oyunu GTA 6 için birtakım talepleri ekibe sunuyor ve bu kapsamda haritada yer alan alanların fazlasıyla etkileşime geçilebilecek kısımları içermesi gerektiğini belirtiyor. Hayranlar aynı zamanda binaların ve diğer girilebilir mekanların oldukça fazla olmasını ve aynı zamanda içi dolu bir açık dünyanın bizlere sunulmasını gerektiğinin altını çiziyor. Yeni projenin oyun sektörüne yön vereceğini düşünürsek bu isteklerin olması oldukça normal.

GTA 6 İçin Beklentiler Yüksek

gtamud

Reddit platformunda oyun hakkında çeşitli beklentiler yazılıp çiziliyor ve burada kullanıcılar oyundan neler bekleyeceği konusunda birtakım yorumlamalarda bulunuyor. Platform özelinde çok sayıda öneri yer alıyor. Bu öneriler arasında ise yukarıda bahsettiğimiz gibi harita içerisinde yer alan alanların fazlasıyla etkileşime girilebilir olması vurgulanıyor. Bildiğiniz üzere serinin en son oyunu GTA 5 içerisinde girilebilir alanlar sınırlı olarak karşımıza çıkıyordu. Ancak yeni oyunla beraber bunun aşılması gerektiğine inanılıyor.

Rockstar Games, 2024 yılı içerisinde yeni bir fragmanı oyunculara sunmayı hedefliyor. Bu fragmanla beraber elbette oyuncuların beklentileri dizginlenmek isteniyor. Geçtiğimiz süreçte yayınlanan tanıtım içeriği oyun kategorisinde en çok izlenen ve aynı zamanda rekorlar kıran bir video oldu. Rekor, yeni projenin ne kadar çok beklendiğinin kanıtı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.