Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6 Harita Boyutu Sızdırıldı

Bir Grand Theft Auto serisi sızıntısı, yaklaşmakta olan Grand Theft Auto 6'nın harita boyutu hakkında ilginç bilgiler ortaya çıkarttı.

Rockstar Games nihayet bu yılın başlarında GTA 6‘yı duyurdu ve hayranlarına merakla beklenen oyunun geliştirilmekte ve yolda olduğunu doğruladı. Grand Theft Auto 6 kitlelere duyurulduğundan, hayranlar proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için bekliyordu ancak resmi ayrıntılar henüz çok sınırlı. Bunun yanı sıra oyunun ana karakteri gibi bilgiler sızdırıldı.

Grand Theft Auto serisinin ünlü sızıntı kaynaklarından olan Matheusvictorbr isimli kişi, geçtiğimiz günlerde GTA 6 harita boyutu hakkında bazı ilginç iddialarda bulundu. Verdikleri bilgilere göre GTA 6 haritası, Karayip Adaları’nı içerek ancak bu adalara gidilemeyecek ve oyunun harita boyutu, Red Dead Redemption 2 haritası kadar “büyük” olacak.

GTA 6 Haritası Vice City Olacak

GTA 6 Harita Boyutu Sızdırıldı

Bahsedilen Karayip Adaları, oyuncuların kampanyanın bir noktasında ziyaret ettikleri ancak bölümü bitirdikten sonra geri dönemedikleri tropik Guarma adasını içeren Red Dead Redemption 2’ye benzer olacak. Red Dead Redemption 2’nin haritası devasa, bu nedenle Grand Theft Auto 6 harita boyutunun oyuncular için yeterli olması muhtemel.

Tabii tüm bunlar, GTA 6 harita boyutuyla ilgili sızdırılan bilgilerin doğru olduğunu varsaydı. Planların şimdi ve oyunun lansmanı arasında değişmesi, oyuncuların daha küçük veya daha büyük bir harita ile sonuçlanması her zaman mümkün. Aslında, yakın tarihli bir rapor, Rockstar’ın Grand Theft Auto 6 harita boyutuyla ilgili planlarını çoktan değiştirdiğini öne sürdü.

Görünüşe göre, Rockstar Games başlangıçta GTA 6 haritasının Kuzey ve Güney Amerika’nın büyük bölümlerini kapsamasını planlamıştı ancak bundan vazgeçildi ve geliştirici oyunun ortamı olarak kurgusal bir Miami’ye taşıdı. Yani Grand Theft Auto 6’nın yıllardır söylendiği gibi Vice City’de geçmesi çok muhtemel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.