Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6 Grafiklerinin Benzersiz Olacağını Gösteren Yeni Gelişme!

GTA 6 için yeni patent grafiklerin ve animasyonların daha gerçekçi olmasını sağlayan teknolojileri bünyesinde barındırıyor.

Rockstar Games tarafından şu anda resmi olarak geliştirilen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu için yeni bir gelişme yaşandı. GTA 6 olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan oyunun “son derece dinamik ve gerçekçi animasyonlara” sahip olmasını sağlayan yeni bir patent alındığı ortaya çıktı.

Rockstar ekibinin ana şirketi Take-Two tarafından alınan Grand Theft Auto 6 için yeni patent, yapay zeka, oynanış ve animasyon alanlarında daha da gelişmiş bir yapıyı bünyesinde barındıracağı durumunu ortaya çıkarıyor. Bildiğiniz üzere yeni proje daha önce karşımıza çıkmayan mekanikleri de içeriyor.

GTA 6’da Grafikler Şahlanacak

Patent başvurusuyla beraber Tobias Kleanthous ismi ön plana çıkıyor. Kleanthous animasyon ve sistemleri üzerinde Rockstar ekibi içerisinde yer alıyor. Rockstar Games’te tasarlanan ve uyguladığı bazı temel teknolojiler bu kişinin elinden çıkıyor ve ek olarak animasyonlar üzerinde çeşitli çalışmaları da ilgi görüyor. Dolayısıyla bu isim doğrudan bu patent ile ilişkili olarak yer buluyor.

GTA 6

Diğer taraftan patent içerisinde karakter hareketleri için oluşturulan bir kütüphane setinden bahsediliyor. Bu kütüphane içerisinde çok çeşitli animasyonlar oluşturmak için yeni teknoloji destekleri yer alıyor. Dolayısıyla GTA 6’nın daha çeşitli ve gerçekçi animasyonlara sahip olabileceği bu patent ile beraber bir nevi doğrulanmış oluyor.

Öte yandan GTA 6 hakkında birtakım söylentiler daha karşımıza çıkıyor. Bu söylenti arasında ise oyunun PC sürümünün daha sonraki süreçte yayınlanacağı aktarılıyor. Bildiğiniz üzere Rockstar öncelikle konsol tarafına daha sonra ise PC tarafına oyunlarını sunuyor. GTA 6 için de aynı durum söz konusu olacağı belirtiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.