Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Fragmanındaki Gerçek Florida Joker’dan Açıklama Geldi

Florida Joker, Rockstar Games'e yanıt verdi ve GTA 6'nın ilk fragmanında kendisine yapılan referans hakkında konuştu.

Florida Joker, GTA 6’nın ilk fragmanında kendisine gönderme olduğu anlaşılan bir görüntüye yanıt verdi. Grand Theft Auto 6 fragmanı, özellikle de öne çıkan Florida’ya yapılan çok sayıda referans göz önüne alındığında, hayranların beklentisini yükseltmenin yanı sıra birçok soru işareti de yarattı.

GTA 6 fragmanı 4 Aralık‘ta yayımlandı ve video oyun endüstrisini adeta salladı. Fragmanda öne sürülen çeşitli şeylerin yanı sıra hayranlar, fragmandaki birçok Florida konulu göndermeyi ve gerçek hayattan referansları fark etti. Bu referanslardan biri yakın zamanda popüler bir Florida kişiliğinin dikkatini çekti. Evet, Florida Joker’dan bahsediyoruz.

Florida Joker’dan GTA 6 Fragmanı Açıklaması

GTA 6 Fragmanındaki Gerçek Florida Joker'dan Açıklama Geldi

Grand Theft Auto 6 fragmanında, 2017’de sabıka fotoğrafının viral olarak yayılmasının ardından internette yaygın ilgi gören dövme modeli Florida Joker olarak da bilinen Lawrence Sullivan’a çarpıcı biçimde benzeyen, kendine özgü yüz dövmeleri olan bir karakter yer alıyordu. İlk olarak TikTok’ta paylaşılan bir videoda Florida Joker, doğrudan Rockstar’a seslenerek “GTA, konuşmamız lazım” dedi.

Rockstar’ın Sullivan’ın imajını kasıtlı olarak taklit edip etmediği belirsizliğini korusa da, GTA 6 fragmanının ince detaylarında bu referans gözden kaçmadı ve hayranlar arasında karakter tasarımının ardındaki potansiyel ilham hakkında tartışmalara yol açtı. Sullivan’ın tepkisi, oyun geliştiricilerinin yaptığı yaratıcı seçimler ve Grand Theft Auto 6’nın sosyal medyaya odaklanmanın zorlukları hakkında bazı soruları gündeme getirdi.

Karşılaşılan zorluklara ve tartışmalara rağmen, Grand Theft Auto 6 fragmanı muazzam bir başarı elde ederek YouTube’da bazı izlenme rekorları kırdı ve oyunculardan olumlu tepkiler aldı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.