Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Fragmanının Süresi Belli Oldu (YouTube’a Yüklendi)

Rockstar Games, GTA 6 tanıtım fragmanını resmi olarak YouTube'a yükledi. Fragman, 1 dakika 31 saniye uzunluğunda olacak.

Oyun dünyasının yanı sıra farklı sektörleri de etkisi altına alan GTA 6 fragmanı için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Rockstar Games geçen hafta ilk Grand Theft Auto 6 fragmanının 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da geleceğini açıklamıştı.

Stüdyo, Şubat 2022’de Grand Theft Auto serisinin bir sonraki oyunu için aktif geliştirmenin “iyi bir şekilde devam ettiğini” doğrulamış, ancak oyun hakkında ayrıntı vermekten kaçınmıştı. Paylaşılacak ilk fragman, GTA 6‘dan ilk resmi görünümü bizlere verecek.

Rockstar Games, GTA 6 fragmanını resmi olarak YouTube’a yükledi. İlk tanıtım videosu, 1 dakika 31 saniye uzunluğunda olacak. Fragman 5 Aralık 2023 Salı TSİ 17:00‘da gösterime girecek.

Yayımlandığında aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz, Beni Bilgilendir kutucuğunu işaretleyerek video yayımlandığında bildirim alabilirsiniz. Bu haber yazıldığı sırada 39 binden fazla YouTube kullanıcısı videoyu bekliyor. Beğeni sayısı ise şimdiden 180 bine merdiven dayamış durumda.

GTA 6 Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.