Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Bağlantılı Oyun:

GTA 6 Fragman Tweet’i En Çok Beğenilen Oyun Gönderisi Oldu

GTA 6 için yayınlanan Twitter gönderisi oyunlar kategorisinde en çok beğenilen tweet'lerden biri oldu.

Rockstar Games‘in Grand Theft Auto 6‘nın tanıtım fragmanının yayınlanacağını içeren Twitter gönderisi oyunlar kategorisinde tüm zamanların en çok beğenilen tweet’i oldu. İlk Grand Theft Auto 6 fragmanının 5 Aralık’ta yayınlanacağını doğrulayan paylaşım 24 saat içinde 1,8 milyondan fazla beğeni aldı. Oyunlarla ilgili bir önceki en çok beğenilen tweet de yine Rockstar’a ait ve Kasım 2023‘te atılan bu gönderi bir sonraki Grand Theft Auto oyununun ilk fragmanının Aralık ayında yayınlanacağını teyit ediyordu.

Rockstar ekibi Şubat 2022‘de Grand Theft Auto serisinin bir sonraki oyunu için aktif geliştirme çalışmalarının iyi bir şekilde devam ettiğini doğruladı. Ancak oyun hakkında daha fazla detay vermedi. Tarihler Eylül 2022‘yi gösterdiğinde oyun endüstrisinde tanınan bir kişi tarafından içerik sızıntılarından biri, bir saatten fazla GTA 6 geliştirme görüntülerinin çevrimiçi olarak yayınlandığını aktardı. Böylece oyunculara tüm zamanların en çok satan oyunlarından birinin devamına ilk bakış verdi.

GTA 6 İçin Beklentiler Yüksek

Sızdırılan görüntüler ve içeriğe göre GTA 6‘nın alfa sürümü bizlere açık dünya oynanışını gösteriyordu. Burada ortaya çıkan bilgilere göre oyun Vice City‘de geçecek ve iki farklı karakterle beraber ilerleyebileceğiz. Bu karakterlerden biri erkek diğer ise kadın olacak. Önceden de belirtildiği gibi Rockstar’ın sahibi Take-Two GTA 6’yı “çığır açan bir proje” olarak nitelendiriyor.

grand theft auto 6 2023111003330

Geldiğimiz noktada oyunun bir çıkış tarihi bulunmuyor. Ancak söylenene göre GTA 6’nın 31 Mart 2025‘te sona eren 12 ay içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Resmi olarak bir karşılığı olmayan bu çıkış tarihi söylentisi elbette 5 Aralık TSİ 17:00‘de bir yanıt bulabilir. Geçtiğimiz günlerde belirtildiği gibi oyunun resmi tanıtım fragmanı bu tarihte gelecek.

Söz konusu gönderi

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.