Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 6 Ana Karakteri Kadın Olacak!

GTA 6'da yöneteceğimiz karakterlerden bir tanesinin kadın olacağı bildirildi.

GTA 6 son yılların en çok beklenen oyunu haline geldi ve Rockstar Games oyunu sır gibi saklamayı başardı ancak Bloomberg‘in yeni bir raporu, oyunun serinin ilk oynanabilir kadın kahramanına sahip olacağı da dahil olmak üzere bazı yeni ayrıntılar öğrendiğini iddia etti.

Bloomberg’e göre GTA 6, 1930’lu yılların ünlü soyguncuları Bonnie ve Clyde’dan ilham alan bir latin kadın karaktere sahip olacak. Oyunun hikayesi Miami, Florida ve çevresinin kurgusal bir versiyonunda geçecek. Rockstar Games, yeni GTA 6 söylentileri hakkında henüz bir yorumda bulunmadı.

GTA 6 Ana Karakteri ve Şehri

GTA 6

Son Grand Theft Auto oyunu olan GTA 5 2013’te çıktı. Oyun yakın zamanda en yeni nesil konsollara taşındı ve o zamandan beri en çok satan ikinci oyun haline geldi. Bloomberg, GTA 6’nın 2014’ten bu yana bir şekilde geliştirilmekte olduğunu ancak bir dizi faktör nedeniyle bu ilerlemenin başlangıçta beklenenden daha yavaş olduğunu bildirdi.

Sonuç olarak, yeni GTA’nın Mart 2024’ten önce çıkış yapması mümkün ancak bazı geliştiriciler Bloomberg’e ulaşarak bu tarihin yetişmeyebileceğini bildirdi. Bloomberg, oyunun haritasının başlangıçta Kuzey ve Güney Amerika’nın büyük alanlarını kapsayacak şekilde planlandığını ancak bunun yerine haritayı ufak ufak güncelleyerek lansmandan sonra daha fazla alan ve şehir eklemeyi planladığını belirtti.

Bunların hepsinin şirketteki bir kültür değişimi girişimiyle uyumlu olduğu bildirildi. Red Dead Redemption 2’nin 2018’de yayınlanmasından kısa bir süre önce, Kotaku ünlü stüdyoda acımasız fazla mesai yapıldığını bildirmişti. Eski kalkınma başkan yardımcısı Jeronimo Barrera’ya karşı olanlar da dahil olmak üzere, kötü niyetli davranış iddiaları da vardı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.