Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GTA 4 İçin Yeni Mod Oyuna Yakıt Sistemini Ekliyor

Grand Theft Auto 4 oyunu için yakıt sistemi ekleyen yeni bir mod yayımlandı. Bu sayede araçların artık yakıt seviyeleri bulunuyor.

Şu anda kimlerin Grand Theft Auto 4 oyununu oynadığını bilmiyoruz ancak elimizde güzel bir mod bulunuyor. Fan yapımı olarak karşımıza çıkan yeni paket oyuna işlevsel bir araç yakıt sistemi ekliyor. Gerçekten de ilgi çekici bir yapıyı bünyesinde barındıran bu mod ile eski oyuna tekrar bir dönüş yapabilir ve o nostalji hissiyatını artık aracınıza yakıt doldurarak hissedebilirsiniz.

ElPapaDeTu tarafından geliştirilen bu mod GTA 4 deneyimini oldukça yükselten bir paket olarak karşımıza çıkıyor. Eski GTA oyununu tekrar oynamayı düşünüyorsanız bu modla beraber geçiş yapmanızı öneriyoruz. Biraz daha detaya girecek olursak mod içerisinde aracınızın yakıt seviyesine bağlı olarak renginin ve boyutunun değiştiği bir yakıt çubuğu bulunuyor. Her araç içerisinde değişen yakıt boyutlarının olduğundan da bahsedebiliyoruz.

GTA 4’te Artık Benzin Alabilirsiniz

Diğer taraftan mod içerisinde yakıt kullanımına göre farklı kategoriler bulunuyor. Sadece bu da değil aracınızın yakıtı bitmeye yakın olduğunda benzin istasyonlarına geçiş yapabilir ve buradan benzininizi doldurabilirsiniz. Dolayısıyla gerçek hayatta nasıl bir sistem yer alıyorsa aynı şekilde oyunda da bu mekaniklerden yararlanabilirsiniz. Ancak deponuzu doldururken her bir yakıtın da farklı fiyatının olduğundan bahsedebiliriz. Eğer yakıtınız biterse aracınız ne yazık ki çalışmayı durduracak. Dolayısıyla bu duruma da dikkat etmenizi öneriyoruz.

1372602697 gtaiv2013062814143244

GTA 4 için yayınlanan dikkat çekici yakıt modu ile beraber elbette oyundan daha farklı şekillerde zevk alabilirsiniz. Mod ilginizi çektiyse buradan ulaşabilir ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Aynı zamanda modu tanıtan yeni bir fragman da yayınlanmış durumda. Modun temel özelliklerini vurgulayan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.