Grounded İçin Yakında Xbox Ve Steam’de Demosu Yayınlanacak

Grounded'ın yakında bir demosu yayınlanacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Obsidian Entertainment en son duyurusunda, Xbox Insider testine ek olarak Grounded‘ın yakında Steam için bir demosu yayınlanacağını duyurdu.

blank

Obsidian Entertainment “Planımızı değiştirmemiz gerektiğini fark ettiğimiz Xbox Insider etkinliğinde bir çok hayranımız oyunun toplulukla paylaşılmasını isteyenleri görmekten gerçekten onur duyuyoruz” diye yazdı. Obsidian Entertainment, Grounded’ın yaklaşmakta olan Steam Oyun Festivali’nde yer alacağını açıkladığı için, oyunu bekleyen meraklı kitlenin sevineceğine eminim.

Oyuncular 9 Haziran 2020‘den itibaren Grounded’in tek oyunculu bölümünü az’da olsa deneyimleyebilecekler, ki Xbox Insider etkinliği ve Steam Oyun Festivali yakında başlamak üzere ve Oyunun demosunu isteyen herkes 14 Haziran 2020 tarihine kadar indirip oynayabilir.

Grounded, Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından 28 Temmuz 2020 tarihinde Steam üzerinden yayınlanacak olan aksiyon-macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunun açıklamasında “Dünya geniş, güzel ve tehlikeli bir yer, özellikle bir karınca boyutuna küçüldüğünüzde. Bu ilk kişi olan çok oyunculu, hayatta kalma macerasında keşfet, inşa et ve hayatta kal. Arka bahçenin tehlikelerinden kurtulmak için savaşan dev böcek ordularıyla birlikte gelişebilir misin.”

28 Temmuz 2020 tarihinde çıkması planlanan oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Steam sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol