Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Grid’in Google Stadia’da Nasıl Göründüğüne Dair Bir Fragman Yayınlandı!

Google Stadia gerçekçi bir Grid deneyimi sunacak.

13 Eylül 2019’da konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Grid oyuncuları tatmin etmeyi başaramazken geçtiğimiz hafta oyunun Google Stadia’ya geleceği duyurulmuştu. Bugün de oyunun Stadia üzerinde nasıl göründüğüne dair yeni bir fragman yayınlandı.

Grid’in Google Stadia’da Nasıl Göründüğüne Dair Bir Fragman Yayınlandı 2

Yarış oyunlarının efendisi olarak gösterilen Codemasters, Grid ile bu yıl beklentileri karşılayamazken oyunu 23 Kasım’a kadar yüzde 30 indirimle 92.00 TL yerine 64.40 TL’ye satıyor. Oyunculara gerçek araç modellerini deneyimleme fırsatı veren yapım farklı oyun modları ile de heyecanı en üst noktaya çıkarmaya devam ediyor. Geçen hafta yapılan haberlerde Google Stadia’ya da geleceği belli olan oyundan yeni görüntüler geldi.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Grid’in Stadia sürümü özel bir moda da sahip olacak ve oyun oldukça hoş görünecekmiş. RDR 2’de bekleneni veremeyen, Destiny 2’de 4K oynama fırsatı veren Stadia, Grid’i de oldukça iyi bir halde oynama fırsatı verecek. Yayınlanan yeni video’da oyunun Stadia üzerinde nasıl göründüğü oyunculara gösterilirken, yarış severleri epey memnun bırakacak bir deneyim sunulacağı gözler önüne seriliyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.