Grid’in 7 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

Grid oynanış videosu yayınladı.

Geçtiğimiz günlerde ertelendiği belirtilen Grid’den yeni bir oynanış videosu geldi. 12 Ekim’de konsol ve bilgisayar platformu oyuncularına sunulacak olan yeni yarış oyunu gerçekçi yapısı ile serinin en iyi deneyimlerinden bir tanesini karşımıza çıkaracak.

Aylardır ön siparişlerde yer alan ve yarış severler tarafından beklenen Grid geçtiğimiz günlerde ertelenmişti. Eylül ayından Ekim ayına ertelenen yapım ertelenme videosu da yayınlamıştı. Bugün gelen bilgiler ile ise oyunun 7 dakikalık bir oynanış videosunun yayınlandığı öğrendik. Farklı yarış modlarına sahip olacak olan Grid, bünyesinde Ford, Chevrolet gibi dünyaca ünlü markaların farklı araçlarını da bulunduracak.

Yayınlanan 7 dakikalık oynanış videosuna gelecek olursak, araç seçim ekranı videonun başında gösteriliyor. Araç seçiminden sonra kısa süreli bir pist görüntüsü oyuncular ile paylaşılıyor. 8’den fazla oyuncu tarafından yapılan bir yarışı da karşımıza çıkaran oynanış videosunda yarışın rekabetçi yapısı da kameralara yansıyor.

Kazaların yaşandığı, araçların hasar gördüğü, seyircilerin çığlıkları oyuna gerçekçi bir hava katarak karşımıza çıkıyor. TheXboxHub’ı izniyle yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Grid tüm platformlar için 12 Ekim’de çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol