Grid 2 Ve DLC Paketleri Humble Bundle’da Bedava Oldu!

Grid 2, Humble Bundle üzerinde ücretsiz oldu.

2013 yılında konsol ve bilgisayar oyuncuları için yayınlanan Grid 2, o dönem yarış seferlere enfes bir deneyim sunmuştu. Özellikle Steam’de oyuncuların beğenisini kazanan yapım, kısa süreliğine Humble Bundle’da ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Yarış oyunlarının başarılı isimleri arasında yer alan Codemasters, 2013’te yayınladığı Grid 2 ile geniş oyuncu kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilen yapımda oyunculara birbirinden farklı yarış araçları sunuluyor. Dünyaca ünlü markaların gerçek yarış araçları ile gerçekçi pistlerde enfes bir deneyim yaşamak isteyen oyuncular, Humble Bundle üzerinden Grid 2’ye ve DLC paketlerine ücretsiz olarak ulaşabilirler.

Steam’de 49.00 TL olarak yıllardır yarış severlere sunulan yapım, gerçekçi yapısı ile Steam’de oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Bünyesinde 8 dil desteğine yer veren yapımda oldukça zengin ve tatmin edici bir içerik yer alıyor. Oyunu satın alıp deneme fırsatı bulamayan oyuncular, Humble Bundle üzerinden oyunu hemen indirip oynamaya başlayabilirler. İki gün boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak olan yapıma ömür boyu sahip olabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol