Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Green Hell VR’ın 15 Saatlik Ücretsiz Genişletme Paketi Duyuruldu

Beğenilen hayatta kalma oyununun Spirits of Amazonia genişleme üçlemesi de bu ayın sonunda Bölüm 1'den başlayarak VR versiyonu için yayınlanacak.

Green Hell VR, serinin ana oyununda yer alan bütün genişletme paketlerine ücretsiz olarak kavuşacak. Geliştirici Incuvo, Green Hell’in orijinal versiyonu için birkaç yıl önce yayımlanmaya başlayan genişleme üçlemesi Spirits of Amazonia‘nın hayatta kalma oyununun VR versiyonuna da geleceğini duyurdu. Üç genişleme paketi de 30 Kasım itibarıyla yayımlanmaya başlayacak.

İlk bölüm, 30 Kasım’da piyasaya sürülecek. Spirits of Amazonia isimli paketin ilk bölümü, temel oyunun hikayesine bir ön bölüm görevi gören yeni hikaye içeriği getirmenin yanı sıra temel oyunun oyun alanının boyutunu da iki katına çıkaran çok büyük bir paketti. Karşılaştırma için şöyle bir örnek verelim; harita o kadar büyük ki, içeriği bitirmek için 15 saat kadar bir vakit ayırmanız gerek.

Green Hell VR Genişletmesi Tamamen Ücretsiz

Green Hell VR'ın 15 Saatlik Ücretsiz Genişletme Paketi Duyuruldu

Green Hell VR: Spirits of Amazonia’nın ilk bölümü ile bir kez daha Mu’agi kabilesinin güvenini kazanma çabalarında “yerel efsanelere dayanan görevleri tamamlamak, kabile üyelerine yardım etmek ve köye malzeme sağlamak” zorunda kalacak olan kahraman Jake Higgins olarak oynayacaksınız. Incuvo ayrıca genişletmenin oyunun tüm sahipleri için ücretsiz bir güncelleme olarak geleceğini de doğruladı.

Green Hell’in VR versiyonu, keşfedilecek daha geniş bir araziye, daha yüksek grafik doğruluğuna ve bu sürükleyici hayatta kalma deneyimini gerçekten de bir adım ileriye taşımak için ek mekaniklere sahip. Oyun, bir VR oyunu için etkileyici olan ve tamamı avcılık, işçilik, inşaat, dövüş, iyileştirme ve çok daha fazlasına odaklanan 60’tan fazla mekaniğe ev sahipliği yapıyor.

Green Hell VR Steam, PS VR2 ve Meta Quest 2’de mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.