Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Green Hell VR Versiyonlarının Çıkış Tarihleri Belli Oldu

Incuvo Games'ten Green Hell VR, Oculus Quest 2'de 7 Nisan'da çıkış yapacak ve Mayıs'ta ise Steam VR'a gelecek.

Green Hell VR sürümlerinin çıkış tarihleri açıklandı. Green Hell, orijinal olarak Creepy Jar tarafından geliştirilen ve oyuncuların Amazon Yağmur Ormanlarında hayatta kalmaları gereken benzersiz bir hayatta kalma oyunu. Amazon’u antropolog olarak üç yıl inceleyen ancak şimdi tek başına hayatta kalmak zorunda olan Doktor Jake Higgings rolünü üstleniyoruz.

Geçen yılın sonlarında Incuvo, Outriders’ın geliştiricisi People Can Fly tarafından satın alındı. Incuvo’nun o zamanlar Green Hell VR versiyonu üzerinde çalıştığı biliniyordu ve Blair Witch ve Layers of Fear’ın VR’a taşınmasıyla biliniyordu. Incuvo ayrıca şu anda People Can Fly markalarından birinin VR versiyonunu geliştiriyor ve People Can Fly Chicago’nun desteğiyle VR konusunda da büyük deneyime sahip.

Green Hell VR Çıkış Tarihi Nihayet Açıklandı

Green Hell VR

Green Hell VR, 7 Nisan’da Oculus Quest 2 için çıkış yapacak ve şimdiden Oculus Store’da ön siparişler başladı. Ayrıca bu Mayıs için bir Steam VR sürümü planlanıyor ve Incuvo CEO’su Andrzej Wychowaniec’e göre bu sürüm ertelendi, böylece şirket bu yılın başlarında yayınlanan bir demodan oyuncu geri bildirimlerini uygulayabilecek.

Gerçekten de, Green Hell’in hayatta kalma temelli oynanış mekanikleri VR teknolojisine çok uygun. Oyuncular yalnızca Amazon ormanlarında sürükleyici ve etkileşimli bir şekilde hayatta kalmak zorunda kalmayacak, aynı zamanda oyun kendisini 60’tan fazla oyun mekaniği ile benzersiz bir deneyim sunacak. Green Hell VR, oyuncuların bir barınak inşa etmek için yeni yerler bulabileceği veya işçiliği için kullanılabilecek çeşitli kaynaklar elde edebileceği gündüz ve gece döngüleri ve benzersiz keşifler sunacak.

Green Hell VR l Coming Soon Trailer l Meta Quest

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.