Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

GreedFall 2’nin Erken Erişim Yol Haritası Belli Oldu

Açık dünya aksiyon rol yapma oyunu GreedFall 2: The Dying World erken erişim süresi boyunca yeni içeriklerle dolup taşacak.

Yayıncılığını Nacon ve geliştiriciliğini Spiders Studio’nun üstlendiği açık dünya aksiyon rol yapma oyunu GreedFall 2: The Dying World için yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylarla beraber oyunun erken erişim yol haritası yayınlandı. Bunun yanı sıra yeni bir fragman da bizlere sunuldu. Fragman içeriğine aşağıdan ulaşabilir ve oyunun nasıl bir yapıya sahip olduğunu görebilirsiniz.

Yapım içerisinde kendine özgü bir açık dünya bulunuyor ve vahşi doğada bilinmeyen yaratıklarla yüzleşmek durumunda kalıyorsunuz. Teer Fradee adındaki bir adada bulunduğunuz yapımda, göl kenarlarından vahşi ormanlara kadar oldukça farklı bölgelere geçiş yapabiliyorsunuz. Oyundaki temel amacımız doğal çevre üzerindeki yıkıcı etkileri ortadan kaldırmak ve normal işleyişi yerine getirmek.

GreedFall 2, 2025’te Tam Sürüme Kavuşacak

GreedFall 2: The Dying World, bildiğiniz üzere erken erişim olarak çıkışını gerçekleştirecek ve bu süreç boyunca birçok güncelleme alacak. Erken erişim yol haritasına göre oyun 2024 yazında ana görevin ilk bölümlerine kavuşacak. Yeni bölgeler olan Teer Fradee, Ryhnia ve Uxantis oyuna dahil olacak. Aynı zamanda ilk yoldaşlar yani karakterler bizlere sunulacak. Yaz dönemi bu içeriklerle beraber dolup taşacak.

GreedFall II The Dying World 202

Gelecek güncellemeler içerisinde ise yeni bölgeler, yeni yoldaşlar, hem ana hem de yan görevler, yeni beceriler, özelleştirme seçenekleri ve çok daha fazlası bizlerle buluşacak. Beklenen yapımlar arasında yer alan GreedFall 2, bu yaz Steam platformu üzerinden PC için erken erişim olarak piyasaya sürülecek. Ardından 2025 yılında ise PlayStation 5, Xbox Series ve PC‘de tam sürümü olarak oyuncuların karşısına çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.