Gran Turismo 7’nin Türkiye Fiyatı Açıklandı

Playstation platformuna özel olan oyun serisi Gran Turismo'nun son oyunu Playstation Store'da listelendi.

Polyphony Digital tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanacak serinin son oyunu Gran Turismo 7 11 Haziran 2020’de PlayStation 5 tanıtım etkinliğinde duyurulmuştu. Bugün ise yeni oyunun Türkiye fiyatı belli oldu.

Gran Turismo 7

Ne yazık ki, fiyatlar bir önceki oyun ile aynı. Sony fiyat politikasında halen ülkemize göre bir iyiyleştirmede bulunmamış. Döviz kurunu da hesaba kattığımızda Playstation kullanıcıları oyun satın alma konusunda büyük sorunlar yaşıyorlar. Fakat güzel haber olarak şunu söyleyebiliriz; eğer PlayStation 4 versiyonunu alırsanız PlayStation 5’e geçtiğinizde ücretsiz bir yükseltme alabilirsiniz. 

Gran Turismo 7’nin Dijital Deluxe Sürümü içerikleri ise şu şekilde:

  • Gran Turismo® 7
  • PS4™ & PS5™ çifte hakkı
  • 1.500.000 CR (oyun içi kredi)
  • Özel Toyota GR Yaris
  • 30 PSN Avatarı
  • Resmî Oyun Müzikleri

Oyunun internet bağlantısı olmaksızın oynanamayacağının da tekrar altını çizmek gerekiyor. Gran Turismo 7, 4 Mart 2022’de sadece Playstation platformuna özel olarak çıkış yapacak. Bu oyunun belki de Playstation 4 platformu için çıkacak son Gran Turismo oyunu olması çok olası. Gelecek sene yayınlanacak birçok oyunun ise Playstation 4 platformuna gelip gelmeyeceği meçhul.

Hala izlemediyseniz Gran Turismo 7’nin fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol