Gran Turismo Sport Yeni Güncelleme İle Farklı Araçlar Aldı!

Gran Turismo Sport yeni güncellemesi ile 7 farklı araç aldı.

2017’nin Ekim ayında sadece PlayStation 4 platformu için yayınlanan Gran Turismo Sport günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor.

Tasarımcılığını Kazunori Yamauchi’nin yaptığı Gran Turismo Sport konsol platformunda Sony tarafından yayınlandı. Polyphony Digital imzası ile geliştirilen yapım zengin garajını genişletmeye devam ederken ücretsiz bir güncelleme daha aldı. Gelen güncellemeler ile yeni araçlara kavuşan yapım, dün gece yayınladığı güncelleme ile de 7 farklı aracı oyuncularının beğenisine sunuyor. 1.31 sürüm numarasına sahip olan güncelleme ile oyuncular daha hızlı araçlara sahip olacaklar.

Tokyo sokaklarında yankılanacak motor sesleri ile adrenalin dolu yarışlarda boy gösterecek olan yeni araçlar yeni bir pistte oyuncular tarafından test edilebilecek. Aralık güncellemesi ile karşımıza çıkacak olan araçlar arasında Ferrari’de yer alacak.

Araç listesi şöyle:

1 – Ferrari F50 ‘95(N500)

2 – McLaren P1 GTR’16(Gr.X)

3 – BMW M3 Coupe ‘07(N400)

4 – Tesla Motors Model S Signature Performance ’12 (Gr.X)

5 – Pontiac Firebird Trans Am ’78 (N200)

6 – Chevrolet Corvette Sting Ray Sport Coupe (C2) ’63 (N400)

7 – Greddy Fugu Z (N300)

Oyuna eklenen yeni pist Güney Yolu oyuncuları adrenalin dolu yarışlara götürecek. Güncelleme ile oyuna 7 yeni raunt olan GT League ekledi. Yeni içerikler ile oyun daha iyi bir oynanış atmosferine sahip oldu.

Yeni güncellemenin tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol