Gran Turismo Sport 17 Ocak’ta Güncelleme Alacak!

GTS yeni araçlar alacak.

PlayStation 4 platformu için özel olarak geliştirilen ve 2017’de raflardaki yerini alan Gran Turismo Sport milyonlarca adet kopya satışı gerçekleştirdi.

Oyunculara geniş ve zengin bir araba garajı sunan yarış oyunu aldığı sayısız güncelleme ile araç sayısını artırmıştı. Günümüzün en gerçekçi yarış oyunlarından bir tanesi olarak konsolda 4K olarak oynanan yapım 17 Ocak’ta yeni bir güncelleme alacak ve oyunculara yeni içerikler sunacak. Güncellemeler ile ücretsiz içerikleri oyunculara sunan Polyphony Digital bu yönü ile oyuncular tarafından oldukça seviliyor.

Geçtiğimiz günlerde Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile oyuna yeni içeriklerin geleceğini duyuran yönetmen Kaz Yamauchi, 8 farklı aracı oyunculara sunmaya hazırlandıklarını da ifade etmişti. 17 Ocak’ta ücretsiz bir güncelleme alacak olan yarış oyunu 8 farklı araç ile garajını genişletmeye devam ediyor. Gelecek olan araç modelleri şuan için gizli tutulurken bazı kesimler tarafından da tahminler yapılmaya başlandı. Güncelleme ile oyun içerisine yeni parçalar ve yeni modlarda eklenecek. Hatırlayacağınız üzere Aralık ayında yayınlanan 1.31 sürüm numaralı güncelleme ile oyuna BMW M3 ve Ferrari F50 eklenmişti.

Tokyo’nun Ueno bölgesinde yeni bir stüdyo açan Polyphony Digital daha geniş bir eleman sayısına sahip olacak. Yeni oyunlar geliştirilmeye devam edilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol