Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gran Turismo 7’ye 3 Yeni Araba Eklendi

Yarış simülasyonunun en yeni güncellemesi, oyuna üç yeni araba, yeni bir uluslararası pist ve GT Cafe'ye yeni menüler ekledi.

Polyphony Digital başkanı ve Gran Turismo yapımcısı Kazunori Yamauchi, yakın zamanda Gran Turismo 7‘nin yeni bir güncellemeyle yeni içerik ekleyeceğini doğrulamıştı ve güncelleme bugün yayınlandı. Güncelleme 1.17, bir süre önce çıkış yapan 1.15 sürümü ile oldukça benzer bir yapıda yayınlandı ve yarış simülasyonuna yeterli miktarda yeni içerik getirdi.

Öncelikle Gran Turismo 7’ye üç yeni araba eklendi. Suzuki V6 Escudo Pikes Peak Special ’98, Suzuki Vision Gran Turismo Gr3 Version ve 1932 Ford Roadster isimli arabaları artık satın alabilir ve kullanabilirsiniz. Buna ek olarak, yeni bir uluslararası pist de eklendi. Watkins Glen International pisti, tepelerle çevrili bir New York Eyaleti parkuru. İlk yarısı tamamen yüksek hızlı bölümler ve yüksek hızlı virajlarla ilgili, güzel bir pist.

Gran Turismo 7 GT Cafe’de Güncellendi

Gran Turismo 7

Son olarak GT Cafe’ye üç yeni menü de eklendi. Her ikisi de Collector Level 20’de açılan Toyota 86 Collection ve Honda Type R Collection ve Collector Level 32’de kullanıma sunulan Rotary Engine Collection mevcut. Yukarıda bahsedilen tüm yeni içeriğe bir bakış için aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz. Gran Turismo 7, PS5 ve PS4’te mevcut.

Tüm bunların yanı sıra Sony’nin Gran Turismo serisindeki en yeni oyunu olan Gran Turismo 7, çıkış yaptığı sırada Metacritic kullanıcı puanı 2.0/10 ile şimdiye kadarki en kötü kullanıcı puanlı Sony oyunu oldu. Tabii ki oyun güncellemeler ile çok daha iyi bir noktaya geldi ve yavaş yavaş oyuncuların beğenisini kazanmaya başladı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.