Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gran Turismo 7’nin Temmuz Güncellemesi Detayları Belli Oldu

Geliştiriciliğini Polyphony Digital stüdyosunun üstlendiği yarış aksiyon oyunu Gran Turismo 7 için yepyeni bir güncelleme geliyor.

Geliştiriciliğini Polyphony Digital stüdyosunun üstlendiği yarış aksiyon oyunu Gran Turismo 7 için yepyeni bir güncelleme geliyor. Temmuz 2024 yaması olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan paket, oyuna 6 farklı aracı ve ayrıca yeni bir pisti sunmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra yenilikçi fizik sistemleri de yer alacak.

Gran Turismo World Series 2024 etkinliği sırasında duyurulan yeni güncelleme kapsamında, dünyanın en iyi sürücülerinden bazılarının adrenalin dolu yarışlarında yer alacağımız belirtildi. Yayınlanan yeni fragmanla birlikte oyuna eklenecek yeni pist, araçlar ve daha fazlasının detayları belli oldu. İlk olarak oyuna dahil olacak yeni yarış pistinin Eiger Nordwand olacağını belirtelim.

Gran Turismo 7 Temmuz 2024 Yaması Detayları

Daha fazla detaya girecek olursak Gran Turismo 7‘nin yeni güncellemesi oyuna yeni bir fizik sistemini ekliyor. Bu sayede araçlar çarpışma esnasında daha gerçekçi hasar gösterecek ve farklı pist ortamlarına göre daha ayrıntılı tepkiler verecek. Ayrıca oyuncular araçlarını donatabilecekleri yeni Michelin lastiklerini ve jantlarına sahip olabilecek.

gran turismo r 7 20220308112743

Yenilikler bunlarla sınırlı kalmıyor aynı zamanda altı farklı aracın oyuna dahil edileceğini söyleyebiliriz. Bu araçlar içerisinde şunlar yer alacak:

 • Ferrari 430 Scuderia 2007
 • BMW M3 1997
 • Lamborghini Gallardo LP 560-4 2008
 • Genesis X Gran Racer Vision Gran Turismo Concept
 • Subaru Impreza Rally Car 1998
 • RUF RGT 4.2 2016

Ortaya çıkan bilgilere göre yeni güncelleme 25 Temmuz tarihinde oyuna dahil edilecek. Tüm yeni içerikleri bu tarihten itibaren keşfedebileceksiniz. Oyun genel olarak oyuncular tarafından seviliyor ve satışları da devam ediyor. Yarış ve aksiyon deneyimini sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, bu oyuna göz atmanızda fayda var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.