Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gran Turismo 7 İçin Büyük Güncelleme Geliyor

Gran Turismo 7 için büyük bir güncelleme geliyor. Güncelleme ile 7 otomobilin oyuna dahil olması bekleniyor.

Oyuncular tarafından sevilen yarış oyunu Gran Turismo 7 için büyük bir güncelleme gelmeye hazırlanıyor. Serinin yapımcısı Kazunori Yamauchi, Twitter’da yayınladığı bir gönderide güncelleme öncesi araçların silüetlerini paylaştı. Gönderide araçların tam olarak ne olduğu belli olmazken güncellemenin önümüzdeki hafta yayınlanması planlanıyor.

Yedi yeni otomobil içerecek olan büyük güncelleme için tam gün verilmedi. Güncellemeye yeni pistlerin veya farklı pist versiyonlarının da dahil edilip edilmediği belli değil. Dolayısıyla şu anda güncellemenin geleceğinden eminiz ancak güncelleme içeriği konusunda tam net bilgi sahibi değiliz. Şu anda oyuncular olarak beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey bulunmuyor.

Güncelleme ile Hangi Araçlar Gelecek?

Gran Turismo 7

Gran Turismo hayranları için bu bilgiler dışında elbette çeşitli söylentiler de ortaya çıkmaya devam ediyor. İçerik sızıntılarıyla ön plana Nenkai‘ye göre silüetlerde yer alan otomobiller şunlar;

 • Lexus LFA ’10
 • Dodge Challenger SRT Demon ’18
 • NISMO 400R ’96
 • Mercedes-Benz 190 E 2.5 – 16 Evolution II ’91
 • Dodge Charger RT 426 Street Hemi ’68
 • Porsche 911 (992) GT3 RS ’22
 • Tesla Motors Model 3 Performance ’23

Bu yılın başlarında, Gran Turismo filminde öne çıkan Nissan GT-R Nismo GT3 ’18 oyuna eklenmişti. Şimdi ise 7 yeni otomobil oyunun bir parçası olmaya geliyor. Ağustos ayında yayınlanan film, 2011 yılında GT Academy e-spor turnuvasını kazanan ve şu anda Japon Super GT serisinde yarışan profesyonel Jann Mardenborough‘un gerçek hikayesine dayanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.