Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights’ın Yeni Fragmanı Robin’i Sergiledi

Açık dünya aksiyon RPG oyunu Gotham Knights'ın en yeni fragmanı, Mucize Çocuk'u hareket halinde gösterirken, dövüş ve gizlilik de dahil olmak üzere çeşitli oynanış mekaniklerini de sergiledi.

Gotham Knights‘ın bu yılın ilerleyen aylarında lansmanına öncülük edecek olan geliştirici WB Games Montreal, açık dünya aksiyon RPG oyunundan bol miktarda oynanış videosu paylaşmaya başladı. Son haftalarda, dört oynanabilir süper kahramanından ikisini özel vitrinlerde Nightwing ve Red Hood ile birlikte çalışırken gördük ve bugün ise Robin’e odaklanan bir fragman yayınlandı.

Mucize Çocuk namı diğer Tim Drake, Gotham Knights’ta çok yönlü bir karakter olacak. Çeyrek asası, çeşitli şekillerde kullanabileceği birincil silahı olarak hizmet edecek, bu asa ile mermileri de saptırabilecek. Bunun da ötesinde yarasa ailesinin herhangi bir üyesinden beklendiği gibi, Robin gizlilik konusunda da bir uzman ve aynı zamanda akıl hocası gibi usta bir dedektif olacak.

Gotham Knights: Robin Fragmanı

Gotham Knights

İlginç bir şekilde Robin, kendisini kısa mesafelerde ışınlamak için Justice League tarafından yapılan teknolojiyi de kullanabilecek, bu da birden fazla şekilde kullanışlı hale gelebilecek bir yetenek olacak. Bu arada, yeni yayınlanan ekran görüntülerinde de kontrol edebileceğiniz çeşitli kostümlerinden birkaçı da gösterildi. Bir tanesini yukarıda paylaştık.

Gotham Knights 25 Ekim‘de PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. Gotham Knights’ın açık dünyası, oyuncuların engelleyebileceği ve çözebileceği, yasadışı bir hack veya yasadışı bir sevkiyat gibi iki rastgele suç olayına bir bakışla kısaca tasvir edildi. Sevkiyatlar, Marvel’s Spider-Man’deki araç kovalamalarına benzeyen bir araç takibi olarak gösterildi. 

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.