Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights’ın İlk Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Gotham Knights için iki işbirliği modu içeren bir güncelleme yayınlandı.

Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici WB Games Montreal, Gotham Knights için yepyeni bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle birlikte oyuna 2 yeni işbirliği modları olan “Heroic Assault” ve “Showdown” eklendi. Steam’de 499 TL değerinde olan oyunun büyük güncellemesi tüm oyunculara ücretsiz. Modlardan bahsetmeden önce 21 Ekim’de çıkış yapan Gotham Knights’dan bahsedelim.

Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin oyunda Gotham’ı koruma amacıyla bir araya geliyor. Dilerseniz tek dilerseniz arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz açık dünya oyunu, lansmanında oldukça başarısız oldu. Beklenenlerin aksine oyun, birçok teknik hata ile sektöre giriş yaptı. Bu yüzden bazı incelemeler oldukça olumsuz oldu. Bana sorarsanız da beklentileri yükselten bir oyun için şu anki başarı oldukça düşük.

Gotham Knights İşbirliği Modları

Gotham Knights

Modlardan ilki olan Heroic Assault; oyuncuların dört kişilik takımlar halinde düşmanlarla yüzleşmek ve aksiyonla dolu 30 katta zorlukları tamamlamak için çevrimiçi bir işbirliği seçeneği sağlıyor. Yeni yayınlanan bir fragmanda görüldüğü gibi mod, kaosun kaynağında olan Starro’ya yer veriyor.

Showdown ise oyuncuların, aralarında Mr. Freeze, Harley Quinn, Clayface ve Talia al Ghul‘un da bulunduğu DC kötüleri ile savaşmasına olanak tanıyan işbirliği modu. Showdown modunda bu bossları yenebilirseniz, yendiğiniz her düşman için efsanevi teçhizatlar ve benzersiz kostümler kazanacaksınız.

Heroic Assault modu ana hikayede Case File 05’e ulaştıktan sonra, Showdown modu ise oyuncular Case File’da bossu yendikten sonra oynanabilecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.