Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights’ın Eşli Oynanışı ‘Tuhaf’ Olacak

Gotham Knights geliştiricileri, oyuncuların eşli oynanış kısmında oyunu 'tuhaf' hale getirmelerini istediklerini açıkladı.

Gotham Knights nihayet bu sonbaharda PC, PS5 ve Xbox Series X/S‘e çıkış yaptığında, oyuncuların dört ana karakteri kullanarak suçla birlikte savaşma yeteneğinin nasıl olacağını göreceğizo ancak, oyunun işbirlikçi çok oyunculu modunun nasıl çalışacağı konusunda biraz sıkıntı olduğu ortaya çıktı.

Nightwing, Red Hood, Batgirl veya Robin olarak oynama yeteneği uzun zamandır oyunun kritik özelliklerinden biri olarak açıklanmıştı. Onu bir araya getiren Warner Bros. Montreal ekibi, Batman oyunları üzerinde çok fazla deneyime sahip, bu yüzden hayranlar ümitli ancak bu Batman oyunlarının hepsi tek oyunculuydu, bu oyun aynı zamanda kullanıcıların Gotham sokaklarını temizlemek için üç kullanıcıya kadar ekip oluşturmasına izin verecek.

Gotham Knights ‘Tuhaflıklara’ Konu Olacak

Gotham Knights

Game Informer ile yaptığı röportajda Yönetmen Geoff Ellenor, Gotham Knights’ın çok oyunculu işlevleri söz konusu olduğunda sınırlamaların eksikliğine biraz ışık tuttu. Spesifik olarak, iki oyuncunun her ikisinin de Nightwing’i seçip seçemeyeceği soruldu. Oyuncuların deneyimi uyarlama yeteneğine sahip olacağını doğruladı ve buna, gerçekten yapmak istedikleri buysa, aynı karakterleri bir ekibe yerleştirmek de dahil.

Durum buysa, oyuncular farklı görünümler de seçebilecek, böylece iki veya üç Nightwing birlikte oynuyorsa, kullanıcılar onları ayırt edebilecek. Geoff Ellenor, oyuncular Gotham Knights’ın devasa dünyasını gezerken, geliştiricilerin oyuncuların istedikleri kadar “tuhaf hale getirmelerini” istediklerini söyleyecek kadar ileri gitti.

Yönetici yapımcı Fleur Marty ayrıca, aynı karakterleri üstlenen oyuncuların bir örneğinin o kadar tamamen beklendiğini ve bu durumlar için diyalog yazılabileceğini açıkça belirtti. Marty, geliştiricilerin bazı oyuncuların sadece farklı karakterlerden oluşan takımlara sahip olmak isteyeceğini, diğerlerinin ise umursamayacağını anladığını söyledi. Gotham Knights‘ın her kahraman için çok farklı kostümler sunmasının nedenlerinden biri de bu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.