Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights: Red Hood Fragmanı Paylaşıldı

Red Hood, Gotham Knights'taki dördüncü oynanabilir karakter olarak yeni bir oynanış fragmanında kendi savaş hünerlerini ve büyülü yeteneklerini sergiledi.

Ekim ayının sonunda çıkış yapacak olan Gotham Knights, WB Games Montreal tarafından yavaş yavaş ilgi odağı haline getirilmeye başlandı. Oyunun yayın öncesi tanıtım kampanyasının ana cazibe merkezlerinden biri kesinlikle dört oynanabilir karakterin her birinin benzersiz yeteneklerini ve temel oyun döngüsüne yaklaşımlarını gösteren karakter özellikleri oldu.

Üç karakter için fragmanlar yayınlandığı için, Red Hood’un kendi özel oynanış fragmanına sahip olması an meselesiydi ve nihayet bugün özel oynanış fragmanı yayınlandı. Ölümcül olmayan tabancalar ve bazı güçlü büyülü yeteneklerle donanmış olan Red Hood’un bu özel versiyonu, karakterin şimdiye kadarki en güçlü versiyonlarından bir tanesi.

Gotham Knights: Red Hood Fragmanı

Gotham Knights

WB Games Montreal zaten birçok Arkham Knights oynanışı sergilemiş olsa da, her bir karakterin anbean oynanışta nasıl davrandığına dair ayrıntılar hala büyük ölçüde bilinmiyordu. Daha önce öne çıkan dört karakter videosunun her biri ile oyunun mekaniklerine dair birçok fikir edindik. Son fragman ise ve özellikle Gun Kata ile ilgili.

Önceki üç karakter tanıtımına çok benzeyen bu yeni fragman, Gotham Knights’ın özel kahraman kostümlerini ve Red Hood’un oyunda ne tür zırh giyebileceğini sağlam bir şekilde gösterdi. Taktik savaş yeleklerinden şeytani görünümlü vücut zırhlarına kadar, Jason Todd’un bu versiyonunu istediğiniz gibi kişiselleştirebileceksiniz.

Fragman ayrıca Red Hood’un havada zıplaması gibi birkaç büyülü yeteneği de sergiledi. Batgirl‘ün Gotham Knights’taki eşyaları şehirde hızla hareket etmesine ve savaşta düşmanları manipüle etmesine izin verdiği oyun döngüsüyle karşılaştırıldığında, Red Hood’un benzer başarılar elde etmek için kendi doğuştan gelen büyü yeteneklerine güvendiği çok açık.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.