Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights PC Özellikleri Yeni Bir Fragmanla Tanıtıldı

Gotham Knights PC versiyonu sınırsız kare hızı seçeneği, Intel XeSS aracılığıyla yapay zeka ile geliştirilmiş yükseltme ve Ultra Geniş monitör desteği sunacak.

WB Games Montreal’in geliştirdiği Gotham Knights önümüzdeki ay piyasaya sürülecek. Oyunun mevcut nesil konsollarda iyi görüneceğini bilsek de, PC versiyonu çok daha çeşitli seçenekler ile gelecek. Yeni bir fragman, aksiyon RPG oyununun daha önce duyurulan ışın izlemeli yansımaların yanı sıra PC’de 4K çözünürlüğü, Ultra Geniş ve çoklu monitör kurulumlarını destekleyeceğini doğruladı.

Dikkate değer diğer özellikler arasında sınırsız kare hızı, Intel XeSS aracılığıyla yapay zeka ile geliştirilmiş yükseltme ve bir dizi grafik seçeneği de ekstra olarak oyunda yer alacak. PC oyuncuları, minimum ve maksimum işleme çözünürlüğünü, maksimum FPS sınırını, keskinleştirme seviyesi, TAA, Görüş Alanı, Ortam Yumuşatma ve çok daha fazlası seçeneği özelleştirebilecek.

Gotham Knights PC Özel Fragmanı

Gotham Knights

Gotham Knights 21 Ekim’de Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkacak. Geliştirici ekip, gerçek sonu görmek için birden fazla oyun oynayacak çok miktarda hikaye içeriği vaat etti. Hikaye, Batman ve Komiser Jim Gordon’un ölümlerinin ardından Bat Ailesi’nin itibari üyelerini konu alacak. Bir Batman oyunu olmasına rağmen, bu oyun Rocksteady’nin üçlemesinden ayrı bir evrende geçecek.

Bu arada IGN, Avrupa’dan beş ailenin gelişinden Gotham Şehri‘nin kuruluşuna ve beş bölgenin her birinin beş aileden birinin mimari stillerini nasıl miras aldığına kadar, haritayı daha da güzelleştirmeye yardımcı olmak için Gotham Şehri tarihinin detaylarına da değindi. Oyunda, North Gotham, New Gotham, Downtown Gotham, Historic Gotham ve Lower Gotham isimli beş ilçe yer alacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.