Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights Oynanış Videosu Yayınlandı

Gotham Knights'ın en son oynanış videosu, birçok açık dünya özelliği ve RPG unsurları hakkında bilgi ve ayrıntı edinmemizi sağladı.

WB Games Montreal, Batman: Arkham Origins’i geliştirdiğinden, hayranların Gotham Knights‘ın aynı evrende var olacağına inanmış olmaları mantıklı ancak bu iki oyun tamamen ayrı markalar olacak ve geliştirici ekip de son oynanış videosu ile bu farklılıkları vurguladı.

Bugün Gotham Knights nihayet Nightwing ve Red Hood’a odaklanan oynanış videosunu yayınladı ancak oyunun yönetmeni Geoff Ellenor, basit bir savaş mekanikleri fragmanı yerine, oyunun RPG ögelerinin ve donanım özelliklerinin nasıl görüneceğine ve Gotham City’nin açık dünyasının nasıl görüneceğine dair biraz fikir verdi.

Gotham Knights’ta Dolu Dolu Bir Açık Dünya Olacak

Gotham Knights
Gotham Knights, 25 Ekim 2022’de PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

Gotham Knights’ın açık dünyası, oyuncuların engelleyebileceği ve çözebileceği, yasadışı bir hack veya yasadışı bir sevkiyat gibi iki rastgele suç olayına bir bakışla kısaca tasvir edildi. Sevkiyatlar, Marvel’s Spider-Man’deki araç kovalamalarına benzeyen bir araç takibi olarak gösterildi. Oynanış videosunda, ayrıca oyuncunun Knight kostümü dışında etkileşime gireceği operasyon üssü olan Belfry’de sergilendi.

Gotham Knights, önemli yer işaretlerini, ara noktaları, hizip varlığını ve suç faaliyetlerini izleyen holografik, 3 boyutlu bir haritaya sahip. Örneğin, The Powers Club için görev ayrıntısı tanıtım yazısı, oyuncu için zorluğun ne olacağını açıkladı; Bu, büyük olasılıkla hikayede ne kadar uzakta olduklarına veya kaç seviye ve yükseltmeye sahip olduklarına bağlı olacak.

Oyuncuların takım elbise, yakın dövüş silahları ve menzilli silahları içeren envanterlerini geliştirip oluşturduğu çok sayıda farklı işçilik malzemesi olacak. Örneğin Nightwing’in donanımlı yakın dövüş silahları olarak kriyojenik Escrima çubuklarına ve donanımlı menzilli silahı olarak modüler kriyojenik dartlara sahip olduğu da video da sergilendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.