Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights İçin 16 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

WB Montreal'in yakında çıkacak olan oyunu Gotham Knights'ın ilk 16 dakikasını gösteren yeni bir oynanış videosu yayılandı.

Gotham Knights evreninde Batman’in öldüğü bildirildiğinden, Bat Ailesi’nin geri kalan hatıralarını Gotham Şehri’ni kötülüklerden korumak için adım atmaları gerektiği için önlerinde uzun bir gece olacak. Oyunun çıkış tarihi yaklaşırken, oyuncuların ilk kez bir karakter seçtiklerini gösteren ve ilk 16 dakikayı sergileyen bir video yayınlandı.

Gotham Knights, Rocksteady’nin Arkham serisinin zirvesinden sonra hayranların görmeyi beklediği oyun değildi. Belirttiğimiz gibi hikaye, Batman ve Komiser Jim Gordon’un ölümlerinin ardından Bat Ailesi’nin itibari üyelerini konu alacak. Bir Batman oyunu olmasına rağmen, bu oyun Rocksteady’nin üçlemesinden ayrı bir evrende geçecek.

Gotham Knights Oynanış Fragmanı

Gotham Knights

IGN tarafından yayınlanan en yeni oynanış görüntüleri, oyunun açılışının bir bölümünü Barbara Gordon, diğer ismiyle Batgirl‘ün gözleri ve eşsiz yeteneklerini görüyoruz. Batgirl, prestijli Gotham City Üniversitesi’nden bir profesörün ofisine girmekle görevlendiriliyor ve görüntülerin başlangıcı, benzersiz oyun becerilerinden biri olan hacklemeye odaklanıyor.

Profesörün ofisine girdikten sonra, oyun döngüsü, Arkham serisinin hayranlarının dedektif tabanlı AR görüntüleri ve gelişmiş teknolojiyi kullanarak şifresini çözmek için alışık olduklarına çok benziyor. Dedektiflik becerilerini sergiledikten sonra, aşağıdaki bölüm savaş ve gizliliğe odaklanıyor. Dövüş aynı zamanda oyuncuların geçmişte gördüklerine benziyor.

Gotham Knights fragmanın sonu, bir haydudu yenerken tek hedefli bruiser olarak adlandırılan başka bir yeterliliği vurguluyor. Deneyim puanları kazanmanın yanı sıra, oyunculara işçiliği daha da teşvik etmek ve aksiyon RPG mekaniğine yoğun bir şekilde eğilmek için zanaat malzemeleri de veriliyor. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.