Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights Hatalarını Çözen Güncelleme Yayınlandı

Gotham Knights'ın PC versiyonundaki hataları çözmeye odaklanan 1.3 GB boyutundaki güncelleme bugün yayınlandı.

WB Games Montreal, Gotham Knights hatalarını ve teknik sorunlarını çözmeyi amaçlayan son güncellemesini yayınladı. Bu çapta bir AAA oyununun lansmanından haftalar hatta aylar sonra bile hala hata çözümü odaklı güncellemeler görmeye artık alıştık.

Gotham Knights‘ın 21 Ekim’de piyasaya sürülmesinden bu yana bir aydan kısa bir süre geçti. O zamanlar, Batman evrenindeki en son video oyunu, PC’de bu güncellemenin ele almayı amaçladığı bazı küçük hatalardan muzdaripti. PC oyuncuları için sorunlara neden olan büyük bir hata, oyunun pek sevilmeyen arayüzün metinlerin bozulmasına yol açıyordu.

Gotham Knights’ın Önemli Hataları Giderildi

Gotham Knights

Güncelleme PC oyuncuları için yayınlandı. Kapsamlı bir değişiklik yok ve oyun, bu 1.3 GB boyutundaki güncellemesinden sonra farklı bir oyun olmayacak. Bunun yerine, daha iyi bir oyuncu deneyimi sağlamak için birkaç küçük sorun hedeflendi ancak oyunda, düzeltilirse oyunu daha da geliştirebilecek başka oyun tasarımı sorunları hala mevcut.

Tabii ki, bunun gibi güncellemeler, oyunun sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için hata düzeltmelerine odaklanıyor ve tüm oyun içi özellikleri elden geçirmeyi amaçlamıyor. Bu güncellemenin yalnızca PC oyuncularına geldiğini tekrarlamakta fayda var. PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri, geçen hafta konsolda Gotham Knights oynayanları rahatsız eden benzer sorunları düzeltmeyi amaçlayan daha küçük bir güncelleme aldı.

Bununla birlikte, güncellemelerin düzeltemediği ve muhtemelen düzeltemeyeceği tek şey, birçok hayranın yalnızca yeni nesil platformlarda yayınlanan bir oyun için hayal kırıklığı yaratan Gotham Knights grafikleri oldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.