Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights Hakkında Heyecan Verici Gelişme

Gotham Knights'ın PlayStation Store'daki sayfası, heyecanla beklenen oyunun dört oyuncuya kadar co-op desteği sunabileceğini gösteriyor!

2022’nin en çok beklenen oyunlarından Gotham Knights hakkında heyecan verici bir gelişme yaşandı. DC oyununun PlayStation Store‘daki resmi sayfasında yapılan değişikliğe göre Batman: Arkham spin-off’u aynı ağ üzerinde dört kişiye kadar eşli oyun imkanı sunacak.

WB Montreal tarafından geliştilmekte olan Gotham Knights‘ın iki oyunculu co-op desteği sunacağı söyleniyordu, ancak sayfadaki güncelleme aynı anda dört arkadaşınızla oyunu oynayabileceğiniz anlamına geliyor.

Gotham Knights 4 Kişilik Eşli Oyunu Destekleyecek

Gotham Knights çıkış tarihi

Yeni DC oyunu, Batman’in ölümünün ardından şehri savunmak için bir araya gelen Batgirl, Robin, Red Hood ve Nightwing kahramanlarını konu alıyor. Bu arada stüdyodan Gotham Knights‘ın gerçekten dört oyunculu eşli oyunu destekleyip desteklemediği konusunda resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan bu özelliğin ana hikayeden ziyade belirli modlarda geçerli olma ihtimali de son derece kuvvetli.

PC, PS4, PS5 , Xbox One, Xbox Series X /S platformları için geliştirilen oyunun 2022 yılı içinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Rocksteady Studios tarafından geliştirilen bir diğer DC oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League üzerindeki çalışmalar ise halen devam ediyor. 2022’de çıkacak oyunların tamamına bu sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.