Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights Geliştirme Süreci Tamamlandı

Red Hood, Nightwing, Batgirl ve Robin'in başrollerini paylaştığı açık dünya kooperatif aksiyon RPG oyunu 25 Ekim'de Xbox Series X/S, PS5 ve PC için çıkış yapacak.

Piyasaya sürülmesine daha iki aydan fazla var ama WB Games Montreal Gotham Knights‘ın geliştirme sürecinin tamamlandığını duyurdu. Dijital mağazalar için sertifikasyon işlemlerine başlayan yayıncı, oyunu dijital kodlarını da üretmeye başladı.

Oyunun geliştirme süreci tamamen sona erdi ancak ekip şimdiden ilk gün yaması için çalışmalara başladı. İlk olarak Ağustos 2020’de DC FanDome’da duyurulan Gotham Knights, eşli bir açık dünya aksiyon RPG oyunu olacak ve Nightwing, Red Hood, Batgirl ve Robin olmak üzere dört kahraman ile oynamamıza izin verecek. Batman öldü ve şehrin kötü adamları avlamak bu dörtlüye kaldı.

Gotham Knights Çıkış Tarihi

Gotham Knights

Oyunun 2021’de çıkması planlanmış olsa da Gotham Knights bu yıla ertelendi. Xbox Series X/S, PS5 ve PC için 25 Ekim’de çıkış yapacak. Oyunun Xbox One ve PS4 sürümleri iptal edildi. Red Hood için iki farklı üst düzey yapı sergileyen en son oynanışa buradan göz atabilirsiniz. Farklı beceri ağaçları hakkında daha fazla ayrıntı bu hafta içinde gelecek, bu yüzden bizi takip etmeye devam edin!

Bu arada IGN, Avrupa’dan beş ailenin gelişinden Gotham Şehri‘nin kuruluşuna ve beş bölgenin her birinin beş aileden birinin mimari stillerini nasıl miras aldığına kadar, haritayı daha da güzelleştirmeye yardımcı olmak için Gotham Şehri tarihinin detaylarına da değindi. Oyunda, North Gotham, New Gotham, Downtown Gotham, Historic Gotham ve Lower Gotham isimli beş ilçe yer alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.