Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights Geliştiricisinden Wonder Woman’a Yardım Eli

Gotham Knights geliştiricisi WB Montreal önümüzdeki süreçte çıkacak Wonder Woman projesine destek için kollarını sıvıyor.

Gotham Knights geliştiricisi WB Montreal önümüzdeki süreçte piyasaya sürülmesi beklenen Wonder Woman projesine yardım ettiğini açıkladı. Tech4Gamers tarafından tespit edilen bir iş ilanına göre Montreal stüdyosu şu anda bu yeni projeye odaklanmış durumda ve aynı zamanda teknik anlamda destek sunuyor.

Wonder Woman projesi asıl olarak Monolith Productions tarafından şu anda geliştirilme aşamasında bulunuyor. Son nesilde piyasaya sürülen ve beğenilen Yüzüklerin Efendisi oyunlarında yer alan Nemesis adlı sistem bu oyunda da yer almayı bekliyor. WB Montreal aynı zamanda Gotham Knights ve Batman: Arkham Origin oyunları ile beraber tanınıyor.

Wonder Woman Projesi Canlı Servis Olmayacak

WB Montreal tarafından oyunculara sunulan Gotham Knights oyunu ne yazık ki oyuncular tarafından bir hayli eleştiriliyor ve süper kahraman temasını kötü bir şekilde yansıttığı aktarılıyor. Ancak diğer taraftan Batman: Arkham Origin oyununa bakacak olursak bu yapım oyuncular tarafından bir hayli seviliyor ve övülüyor. Temele bakacak olursak Arkham serisinin yaratıcısı Rocksteady olarak karşımıza çıkıyor.

S8jwRXY7C9VDABHCt4sCmW

Wonder Woman projesi hakkında şu anda ne yazık ki sınırlı bilgiler bulunuyor. Ancak önceden yayınlanan bir iş ilanına göre oyun tek oyunculu bir yapıya sahip olacak ve herhangi bir canlı servis özelliğini bünyesinde barındırmayacak. Dinamik bir açık dünyayı bünyesinde barındıracak olan bu yapımda aksiyon macera deneyimi bizlere sunulacak ve aynı zamanda üçüncü şahıs bir kamera bakış açısı bulunacak.

Şu an için ne zaman çıkacağını bilemesek de bu proje ilk olarak 2021 yılında oyun ödülleri etkinliğinde kısa bir fragman ile duyuruldu. O zamandan bu yana elde ettiklerimiz tamamen bunlar.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.