Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights, En Büyük Gotham Şehrine Sahip Olacak

Gotham Knights'ta Batcycle yükseltilemeyecek, ancak oyuncular şehir genelinde kahramanlarının kostümüne uyan farklı renk yolları keşfedebilecek.

WB Games Montreal’in Gotham Knights’ı, bu yıl çıkacak olan en büyük oyunlardan biri ama hala oyun hakkında pek bir bilgimiz yok. Nightwing ve Red Hood’un birlikte savaştığını ve kötüleri kovaladığını gördük ama Gotham Şehri’nin genel ölçeği sır olarak kaldı. Game Informer ile yeni bir röportajda, yapımcı Fleur Marty ve oyun direktörü Geoff Ellenor bu konuda konuştu.

Rocksteady’nin Arkham serisine kıyasla Gotham’ın boyutu sorulduğunda Ellenor, “Oldukça büyük. Bir haritayı diğerinin üzerine koymadım ama Gotham’ımız büyük bir yer olacak. Zoom görüşmelerimin çoğunu Gotham’da Batcycle sürerek geçirme eğilimindeyim. Şehirde dolaşmanın en hızlı ve en soğuk yollarından bir tanesi bu. Şehir gerçekten devasa oldu.” ifadelerini kullandı.

Gotham Knights’ın Haritası Devasa Olacak

Gotham Knights

Fleur Marty ise, “Kesinlikle bu Gotham’ın video oyunlarında temsil edilen en büyük versiyonu. Bizim için en önemli şey ise Gotham Knights şehrinin yoğunluğu ve dikeyliği oldu. Gotham Knight haritasının çok fazla katmanı var. Batcycle, uzun menzilli ulaşım şekli olacak.” dedi.

Batcycle ile ilgili olarak Ellenor, renklerinin ve sesinin “kendini ifade etme” için özelleştirilebileceğini doğruladı. Yine de bu araç yükseltilemeyecek ve yeteneklerinin çoğu, atlamak ve bir düşmana saldırmak gibi kahramana dayalı olarak kalacak. Marty, “Batcycle ve takımlar için aynı renk felsefesiyle gittik. İnsanların takımlarını Batcycle ile eşleştirmek isteyebileceklerini düşündük. Bu konuda size birçok seçenek sunuyoruz.” dedi.

Gotham Knights, Xbox One ve PS4 sürümleri iptal edilerek Xbox Series X/S, PS5 ve PC için 25 Ekim’de çıkış yapacak. Nightwing’e odaklanan en yeni oyun fragmanına buradan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.