Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gotham Knights Batgirl Fragmanı Yayınlandı

Gotham Knights, Barbara Gordon'un Batgirl'ü için oynanış görüntüleri içeren en yeni fragmanını yayınladı.

Gotham Knights, bir pazarlama çabası olarak Haziran ayında kısa bir karakter spotu video serisine başladı. Gösterilen ilk karakter Dick Grayson’ın Nightwing‘i, ardından Tim Drake’in Robin‘i oldu.

Bu karakter tanıtımları, Gotham Knights’ın oynanabilir karakterlerine biraz daha samimi bir bakış atarak karakterlerinin motivasyonlarını gösterirken, genişletilmiş oynanış görüntüleri ve benzersiz kozmetik görünümleri sergilemeyi de ihmal etmedi. Oyunda yer alan bir diğer karakterimiz Batgirl, San Diego Comic-Con’ da tanıtıldı.

Gotham Knights Batgirl Fragmanı

Gotham Knights

Gotham Knights için yayınlanan önceki iki karakter spotunun ardından, WB Games Montreal bu hafta SDCC’ye Barbara Gordon’un Batgirl’ü için de benzer bir video yayınladı. Bu videoda Batgirl, tıpkı babası Jim Gordon’un yaptığı gibi, eski takma adının Oracle olduğunu ve Gotham City’yi koruma sorumluluğunu kabul üstüne alıyor.

Babasının ölümünün oyundaki karakteri üzerinde haklı olarak güçlü bir anlatı etkisi olacak gibi görünüyor, onun için dev bir anıta bakarkenki sinematik bir çekimin önerdiği gibi. Batgirl ayrıca, biri sarı astarlı mor bir katmanlı zırh takımı ve beyaz lensli tam bir kaporta olmak üzere son derece belirgin kozmetik donanıma sahip.

Gotham Knights, PC, PS5 ve Xbox Series X/S için 25 Ekim‘de çıkış yapacak. Oyun, eski nesil donanımlar için çıkış yapmayacak ve tamamen yeni nesil grafikler sunacak. Batgirl’ün savaş mekaniklerini ise aşağıda videodan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.