Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gorilla Glass Victus 2, Galaxy S23 Ailesiyle Piyasaya Sürülecek

Galaxy S23 serisi, Gorilla Glass Victus 2 ile Corning'in katkıları sayesinde mükemmel bir ekran koruması ile gelecek.

Gorilla Glass Victus 2‘nin ne zaman piyasaya sürüleceği belli oldu. Geçen yılın sonlarına doğru Corning, çizilmelere karşı aynı direnci ancak beton gibi sert yüzeylerde gelişmiş düşme direnci sunarak orijinal Victus ürününe göre bir avantaj sağlayan Victus 2‘yi tanıttı. Koruma teknolojisi henüz akıllı telefonlara ulaşmamış olsa da, görünüşe göre yakında çıkacak olan Samsung Galaxy S23 serisi akıllı telefonlarda nihayet gün ışığını görecek.

Gorilla Glass’ın başkan yardımcısı ve genel müdürü David Velasquez, “On yılı aşkın bir süredir Gorilla Glass, akıllı telefon kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayarak sert kaplama malzemeleri için bir standart belirledi. Samsung ile uzun süreli ortaklığımızı sürdürmekten ve en son yeniliklerimizin Samsung’un en yeni Galaxy akıllı telefonlarında hayati bir rol oynamasından gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

Gorilla Glass Victus 2 Yakında Piyasada Olacak

Gorilla Glass Victus 2, Galaxy S23 Ailesiyle Piyasaya Sürülecek

Samsung, Corning’in sert yüzeylere düşmelere karşı daha iyi koruma sağlayan Gorilla Glass Victus 2’yi kullanan ilk akıllı telefon üreticisi olacak. Buna ek olarak şirket, Underwriters Laboratories tarafından onaylanan, kazançlı bir Çevresel İddia Doğrulaması olan en son ürünü için yüzde 22 oranında tüketici öncesi geri dönüştürülmüş içerik kullanarak sürdürülebilirlik çabalarına odaklandı.

Samsung, performans ve yeniliğe odaklanmanın yanı sıra Galaxy S23 serisi cep telefonu etrafındaki sürdürülebilirlik konusundaki baskısını da paylaştı. Gelecek hafta, Samsung nihayet en yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürecek ve ayrıca Galaxy Unpacked etkinliği sırasında yeni Galaxy Book dizüstü bilgisayarlarını da tanıtacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.