Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Görevimiz Tehlike 7 Fragmanı Sızdırıldı, Ortalık Yıkıldı!

Başrolünde Tom Cruise’u izleyeceğimiz Görevimiz Tehlike 7’nin fragmanı sızdırıldı. Videoyu izleyenlerin yorumları, olağanüstü bir filmle karşı karşıya olduğumuz yönünde.

Amerikalı ünlü aktör Tom Cruise’u yedinci kez IMF ajanı Ethan Hunt rolünde izleyeceğimiz Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One), 2023 yılında vizyona girecek. Heyecanla beklenen filmin 2 dakikalık ilk fragmanının internete sızdırıldığı söyleniyor.

Videoyu izleyen bazı kişilerin, fragmandan çok etkilendikleri belirtiliyor. Örneğin bir izleyici, “Sızdırılan Görevimiz Tehlike 7 fragmanı, serinin hayranları için gerçekten harika. Gerçek bir destan. Ekip geri dönüyor. Hikayeye dair bazı ipuçları var. Fallout fragmanı kadar iyi değil ama bu kelimenin tam anlamıyla mükemmeldi. Dead Reckoning olağanüstü görünüyor” şeklinde yorum yaptı.

gorevimiz tehlike 7 fragmani 1

Telif haklarından dolayı bağlantısını paylaşmadığımız fragmanda, Cruise’un uçurumdan motosikletle atlaması da dahil olmak üzere aksiyonun tavan yaptığı birçok sekansın olduğu bildiriliyor. Bir izleyici, “Bu, yıllardır gördüğüm en iyi fragmanlardan biri” derken, bir başka kişi ise “Dürüst olmak gerekirse filmin ertelenmemesini diliyorum, çünkü daha fazla bekleyemeyeceğim” ifadelerini kullandı.

Başrollerinde Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Hayley Atwell, Vanessa Kirby, Ving Rhames ve Simon Pegg’in yer aldığı Görevimiz Tehlike 7 (Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One), 14 Temmuz 2023‘te vizyona girecek. İkonik seriye görkemli bir final yaşatacak olan Part Two ise 28 Haziran 2024 tarihinde çıkacak.

Biz bu haberi yazarken Görevimiz Tehlike 7 fragmanı resmi olarak yayınlandı. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video player

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.