Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Gordian Quest Tam Sürüm Olarak Çıkış Yaptı

Gordian Quest, türün klasiklerinden ilham alan ve kart oyunu tabanlı bir RPG oyunu.

Kart tabanlı deste oluşturma temalı RPG oyunu Gordian Quest kısa bir süre önce Erken Erişim’den ayrıldı ve birkaç yıllık geliştirmenin ardından 1.0 sürümüne ulaştı. Tam sürüm ile oyun rakiplerinden kendini ayırdı ve sağlam RPG oyunları arasına katıldı. Bunun en büyük göstergesi ise 3.461 Steam incelemesinde yüzde 92 olumlu Steam incelemesi.

Kendi kişilikleri ve sınıfları olan 10 farklı karakterden oluşan bir parti oluşturan Gordian Quest, sizi gerçekten harika bir geniş tabanlı ekipman ve beceri sistemi ile bir deste inşa RPG macerasına götürecek. Neverwinter Nights veya Ultima gibi RPG’lerin eski D&D teması ile alternatif modların yanı sıra daha klasik dört oyunculu bir kampanya içeren rogue-like deste oyunlarının popüler bir birleşimi.

Gordian Quest Şuan Yüzde 25 İndirimde

Gordian Quest

Bu oyunun geniş bir kitleye hitap etmesinin sebebi ise içerisinde birçok oyun modu bulundurması. Ölümlerin son olmadığı rogue-like modundan, zoru seven oyuncular için tek ölüm şansı veren moda kadar herkese göre bir şeyler mevcut. Tabii bu anlattıklarımız sadece hikaye kısmı; ayrıca bir rogue-lite deneyimi olarak sıfırdan inşa edilmiş Realm Mode adlı başka bir mod da mevcut.

Her iki mod da, gelecekteki oyunlara aktarılan avantajlar sağlayan bir meta oyun ilerleme sistemine sahip. Gordian Quest’i Steam‘de 32 TL karşılığında veya 7 Temmuz’a kadar yaz indirimi dahilinde yüzde 25 indirimli bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.